czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
KWP Gdańsk

MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH ODWIEDZIŁA KOMISARIAT NA PRZYMORZU

Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska odwiedziła funkcjonariuszy z Komisariatu V Policji w Gdańsku. Szefową MSW przywitał p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Marian Szlinger oraz Komendant Miejski Policji w Gdańsku insp. Zbigniew Pakuła. Podczas spotkania Pani Minister podziękowała funkcjonariuszom za wzmożoną służbę w sezonie letnim oraz dbanie o bezpieczny wypoczynek mieszkańców i turystów.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Wczoraj Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska odwiedziła policjantów z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża. Z szefową MSW spotkali się: p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Marian Szlinger, Komendant Miejski Policji w Gdańsku insp. Zbigniew Pakuła, Komendant Komisariatu Policji V w Gdańsku mł. insp. Stanisław Grobelski oraz Zastępca Komendanta Komisariatu Policji V w Gdańsku podkom. Tomasz Juński.

W trakcie spotkania Pani Minister podziękowała policjantom za wzmożoną służbę w sezonie letnim oraz dbanie o bezpieczny wypoczynek mieszkańców i turystów.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.