niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Moc atrakcji z okazji otwarcia KiK w Galerii Zaspa

Już od czwartku (11 sierpnia) klienci Galerii Zaspa w Gdańsku będą mogli skorzystać z oferty sklepu KiK. Z okazji otwarcia przewidziane są liczne atrakcje i promocje.

Sieć sklepów KiK oferuje bogaty asortyment, obejmujący m.in. odzież, biżuterię, zabawki, tekstylia domowe oraz artykuły ogrodowe. KiK kieruje swoją ofertę do klientów ceniących praktyczne produkty w atrakcyjnej cenie. Sklep znajduje się na I piętrze galerii i zajmuje ponad 550 mkw. powierzchni.

Z okazji otwarcia przewidziane są atrakcje dla mieszkańców Zaspy. Już o 9:00 nastąpi oficjalne powitanie pierwszych klientów i przecięcie czerwonej wstęgi. Od 10:00 do 19:00 o każdej pełnej godzinie odbędą się konkursy z różnorodnymi upominkami. Dodatkowo każdy klient ma szansę zdobyć nagrodę, ponieważ przez cały dzień czynne będzie koło fortuny, w którym każdy uczestnik będzie wygrany. Wystarczy zrobić zakupy za min. 20 zł., aby móc wziąć udział w zabawie. Nie zapomniano również o najmłodszych, którzy będą mogli potańczyć się przy muzyce oraz podziwiać efektowne bańki mydlane.

Sklep będzie otwarty w godzinach działania Galerii Zaspa, czyli od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę w godzinach 11:00 – 20:00.

Wśród pozostałych najemców Galerii Zaspa znajdują się m.in. supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, salon Euro RTV ADG, klub fitness Calypso, sklepy odzieżowe Textil Market oraz Exxelent, cukiernia Sowa, salon prasowy Inmedio oraz lokalni najemcy tj. piekarnia Szydłowski, ZOO Karina, kwiaciarnia kFiaciarnia czy sklep kolonialny Camellia.
W Galerii Zaspa można także skorzystać z usług krawieckich, pralni, kantoru, bankomatu oraz salonu fotograficznego i centrum diagnostycznego Synevo. Usługi gastronomiczne zapewnia restauracja Domino’s Pizza, cukiernia Sowa oraz punkt ze zdrowymi koktajlami i przekąskami Zielona Wyspa.

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *