previous arrow
next arrow
Slider
fot. Alfa Centrum w Gdańsku

Modelarstwo – moje hobby w Alfa Centrum 12 – 21 czerwca

fot. Alfa Centrum w Gdańsku
fot. Alfa Centrum w Gdańsku

Alfa Centrum zaprasza na unikatową akcję wszystkich wielbicieli pojazdów latających, pływających, jeżdżących w skali …mikro.

W weekend 13 – 14 czerwca w godzinach 13.00 – 18.00 będzie pełen emocji dzięki niezwykłemu pokazowi RC DRIFT przygotowanemu przez Valvoline RC Drift Team i Akademii RC. Na specjalnym torze do driftingu odbęda się następujące konkursy: „Najdłuższy Drift”, „Najlepszy przejazd” i „Kontrolowany poślizg”.

Niezwykłą atmosferę eventu podkreśli scenografia – wystawa, mieszcząca się na poziomie 0 w Alfa Centrum. Na wyspach zostaną zaprezentowane modele wojskowych pojazdów historycznych, samolotów, dioram (trójwymiarowych makiet wykonanych różnymi technikami plastycznymi i modelarskim przedstawiających wydarzenia historyczne), figurek fantasy, statków, okrętów i holowników. Ponadto w świetliku zawisną zdalnie sterowane samoloty.

Dla dzieci zorganizowane zostaną zajęcia praktyczne – podczas warsztatów po instruktażu przeprowadzonym przez fachowców będzie można skleić własny model pojazdu i zabrać go ze sobą do domu!

Wstęp bezpłatny.

Godzinowy program imprezy:
Warsztaty modelarskie: sob.- niedz. godz. 13.00-18.00
Program sceniczny: sob. – niedz. godz. 13.00 – 18.00

About Kasia

Zobacz również

Hevelianum. Gdański Festiwal Światła przez cały weekend

Z okazji Międzynarodowego Dnia Światła w Hevelianum rozbłysną tysiące świateł w ramach zaplanowanych na weekend …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *