previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Alfa Centrum

Muzyka niePoważna w Alfa Centrum

W dniach 27 marca – 6 kwietnia Alfa Centrum zaprasza na wyjątkowe spotkania z muzyką klasyczną i jej współczesną odsłoną. Podczas tego wydarzenia pokażemy, że muzyka poważna może mieć niekonwencjonalne oblicze.

Fot. Alfa Centrum
Fot. Alfa Centrum

Na pasażach Alfa Centrum prezentujemy niezwykłą wystawę przedstawiającą nietypową kolekcję małych instrumentów „Toy Piano”. Te małe dzieła sztuki wyeksponowane są w specjalnie zaaranżowanych wyspach. Na ekspozycji można zobaczyć około 50 mini pianin i fortepianów pochodzących m.in. z Francji, USA, Niemiec oraz z innych części świata.

W weekend 5 i 6 kwietnia odbędzie się event, podczas którego zapraszamy na wirtuozerski koncert na skrzypcach w wykonaniu Arcadioo Violin, muzyka, który udowodni z kolei, że muzykę z powodzeniem można wykonywać także… stojąc na głowie.
Kolejnymi atrakcjami będą występy muzyczne Ryszarda Bazarnika, uczestnika programu MAM TALENT, który słynie z niekonwencjonalnego doboru instrumentów – gra m.in. na szprychach kół rowerowych, garnkach, szufladach, a nawet na kole ratunkowym.
Osoby zainteresowane muzyką zaprosimy na warsztaty gry na mega bębnach prowadzone przez Ryszarda Bazarnika.

Nie zabraknie także muzyki poważnej w wykonaniu uczniów i absolwentów szkół i akademii muzycznych z Trójmiasta.

Źródło: Alfa Centrum

Fot. Alfa Centrum
Fot. Alfa Centrum

About Marcin

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *