Najbardziej alfapozytywny wybór „Szpilki czy torebka?” – 18 – 19 marca w Alfa Centrum

W najbliższy weekend 18 – 19 marca odbędzie się w Alfa Centrum event modowy skierowany do miłośniczek dwóch akcesoriów: szpilek i torebek. Są to najbardziej istotne atrybuty kobiecej garderoby i w kluczowy sposób dopełniają każdą stylizację.

Na rozgrzewkę zaproponujemy Paniom udział w konkursie, który ruszył już w poniedziałek 13 marca i potrwa do 18 marca. Zadanie polega na tym, aby zrobić sobie zdjęcie w strefie ze Szpilką lub z Torebką w naszym centrum i zamieścić je na naszym profilu FB wraz z uzasadnieniem wyboru. Na autorów najciekawszych postów czekają bony o wartości 50 zł. Nagrody zostaną wręczone przez gościa specjalnego Panią Maję Sablewską w niedzielę 19 marca podczas drugiego etapu eventu.

Dodatkowo codziennie w dniach 13 – 17 marca pierwsze 10 osób, które wykonają zdjęcie i opublikują je na Facebooku i zgłoszą się do Punktu Informacji otrzymają gadżety niespodzianki.

W weekend 18 i 19 marca zaprosimy na event, którego motywem przewodnim będą buty i torebki. Swoje stylizacje zaprezentują znane blogerki modowe: Shiny Syl, Kapuczina, Zuzka Rebel, Brzydki Ptak, Tilda Frank, Miss Sasanja. Będzie okazja nie tylko do rozmów o modzie i dodatkach, ale także do zrobienia sobie z Paniami pamiątkowego zdjęcia na „ściance”. Na scenie nie zabraknie porad stylistki Eweliny Rydzyk. Podczas tego weekendu zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje torebek i obuwia dostępnych w naszych salonach.

W niedzielę gościem specjalnym będzie Maja Sablewska, która opowie o najnowszych trendach w modzie, a dodatkowo wręczy nagrody laureatkom konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement