poniedziałek , 8 Marzec 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.moto3m.pl

Narkotyki na Zaspie. Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Policjanci zatrzymali również podejrzewanego o ich posiadanie 30-latka oraz poszukiwanego listami gończymi 35-latka. Sąd zastosował wobec 30-letniego sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesiące. Do aresztu trafił również 35-latek celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa przywłaszczenia.

W minionym tygodniu kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej w ramach działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. W jednym z mieszkań na Zaspie funkcjonariusze znaleźli susz konopi i amfetaminę. Zatrzymano również 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz poszukiwanego listami gończymi 35-latka. Zabezpieczone narkotyki przekazano do dalszych badań, a mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

W piątek na podstawie zebranych dowodów prokurator przedstawił 30-letniemu sprawcy zarzut posiadania ponad 70 gramów amfetaminy i blisko 100 gramów suszu oraz zarzut udzielania innej osobie narkotyków. Następnie został on doprowadzony do sądu, gdzie sąd na wniosek śledczych zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Do aresztu trafił również 35-latek celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi za popełnione wcześniej przestępstwa przywłaszczenia.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji
w Gdańsku

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *