środa , 20 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Nie odbierał telefonów, więc zniszczyła mu samochód

Dzięki kryminalnym z Przymorza odpowiedzialności karnej nie uniknie 37-letnia kobieta, która uszkodziła samochód swojemu byłemu konkubentowi. Mężczyzna nie odbierał od niej telefonów, więc kluczem porysowała karoserię jego bmw. 37-latka usłyszała już zarzut. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek dyżurny komisariatu na Przymorzu został powiadomiony, że ktoś w nocy uszkodził samochód zarysowując powłokę lakierniczą. Na niektórych elementach auta wyryte były słowa niecenzuralne. Policjanci przesłuchali właściciela samochodu, rozpytali mieszkańców, przeprowadzili oględziny uszkodzonego samochodu i zabezpieczyli ślady. Szybko ustalili kto stoi za tym przestępstwem.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 37-letnią byłą konkubinę pokrzywdzonego. W rozmowie z policjantami stwierdziła, że chciała porozmawiać z byłym konkubentem, lecz on nie odbierał od niej telefonów, więc zniszczyła mu samochód. Mieszkanka Gdańska przyznała się do tego przestępstwa i złożyła wyjaśnienia. Mężczyzna wartość strat oszacował na kwotę 3,5 tys. zł.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *