wtorek , 28 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. KMP

O bezpieczeństwie nad wodą

Funkcjonariusze z wydziału prewencji gdańskiej komendy spotkali się w kinie Helios z uczniami szkół podstawowych. Jest to kolejny cykl spotkań z najmłodszymi, tym razem poświęcony bezpieczeństwu nad wodą. W ramach wspólnego projektu Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i Kina Helios do czerwca 2014r. funkcjonariusze spotykają się z uczniami w kinie i zawsze przed seansami filmowymi przybliżają im podstawowe zasady bezpieczeństwa. 

Fot. KMP
Fot. KMP

Policjanci z wydziału prewencji komendy miejskiej spotkali się z ok. 200 uczniami szkół podstawowych w kinie Helios. Celem spotkania było przybliżenie najmłodszym bezpiecznych zachowań nad wodą. Uczniom przypomniano m.in. gdzie nie można się kąpać, co oznaczają znaki znajdujące się nad wodą oraz że lekkomyślność i brawura mogą doprowadzić do tragedii. Przypomniano również numery alarmowe, w tym numer do WOPR – 601-100-100.

Od października 2013 roku w ramach wspólnego projektu Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i Kina Helios funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi w kinie i zawsze przed seansami filmowymi przybliżają im tematykę bezpieczeństwa w różnych obszarach.

Źródło: KMP

Zobacz również

GAK Plama: teatr dla dzieci

Gdański Archipelag Kultury Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na spektakl dla dzieci. „Jaś …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *