previous arrow
next arrow
Slider

O niebezpieczeństwie w Internecie z najmłodszymi

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku. W trakcie wizyty funkcjonariusze rozmawiali na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, zagrożeń w Internecie oraz omówili działanie aplikacji Moja Komenda.

W miniony piątek specjalista ds. nieletnich z komisariatu na Śródmieściu oraz funkcjonariusz Policji z komendy miejskiej spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz uświadamiali młodych słuchaczy, że zachowania zabronione pociągają za sobą konsekwencje prawne.

W kolejnej części spotkania przybliżono tematykę bezpiecznego korzystania z Internetu i zagrożeń, jakie niesie on za sobą. Funkcjonariusze przypomnieli również numery alarmowe oraz omówili działanie aplikacji Moja Komenda, dzięki której w łatwy sposób można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

źródło: KMP

About Kasia

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *