wtorek , 26 Styczeń 2021
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | O niebezpieczeństwie w Internecie z najmłodszymi

O niebezpieczeństwie w Internecie z najmłodszymi

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku. W trakcie wizyty funkcjonariusze rozmawiali na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, zagrożeń w Internecie oraz omówili działanie aplikacji Moja Komenda.

W miniony piątek specjalista ds. nieletnich z komisariatu na Śródmieściu oraz funkcjonariusz Policji z komendy miejskiej spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz uświadamiali młodych słuchaczy, że zachowania zabronione pociągają za sobą konsekwencje prawne.

W kolejnej części spotkania przybliżono tematykę bezpiecznego korzystania z Internetu i zagrożeń, jakie niesie on za sobą. Funkcjonariusze przypomnieli również numery alarmowe oraz omówili działanie aplikacji Moja Komenda, dzięki której w łatwy sposób można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

źródło: KMP

Zobacz również

Gdański Finał 29. WOŚP. Zobacz, co będzie się działo w mieście 31 stycznia

Wolontariusze na ulicach, wyjątkowa iluminacja, wielka ściskawa samochodowa, „orkiestrowe” tramwaje i kultowy autobus Ikarus, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *