wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Owczarek skradziony przy ul. Pilotów

DZIELNICOWI Z PRZYMORZA USTALILI I ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY OWCZARKA NIEMIECKIEGO. FUNKCJONARIUSZE ODZYSKALI TEŻ SKRADZIONEGO CZWORONOGA I PRZEKAZALI GO WŁAŚCICIELOWI. 59-LETNI MĘŻCZYZNA UKRADŁ GO SPOD SKLEPU. PIES WRÓCIŁ JUŻ DO WŁAŚCICIELA. ZA KRADZIEŻ GROZI DO 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

W poniedziałek dyżurny z Przymorza otrzymał zgłoszenie o kradzieży psa spod sklepu przy ul. Pilotów. Na miejsce przyjechali dzielnicowi. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że zanim wszedł do sklepu, to przywiązał swojego psa do stojaka na rowery. Kiedy mężczyzna wrócił, zorientował się, że po jego 9-letnim owczarku niemieckim nie było już śladu. Dzielnicowi sprawdzili nagrania z monitoringu i okazało się, że kamery zarejestrowały złodzieja. Policjanci od razu rozpoznali mężczyznę, który ukradł czworonoga i rozpoczęli jego poszukiwania.

We wtorek po południu dzielnicowi zatrzymali 59-letniego złodzieja, który akurat był ze skradzionym psem na spacerze. Policjanci od razu przekazali owczarka właścicielowi, a 59-latek został zatrzymany.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Zatrzymany był już w przeszłości notowany za kradzieże.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *