niedziela , 16 czerwiec 2024
Zdjęcia: Karolina Pacewicz

Pchli Targ na Zaspie za nami!

Zdjęcia: Karolina Pacewicz
Zdjęcia: Karolina Pacewicz

Deszcz kontra Dziecięcy Pchli Targ! W tym pojedynku mógł być tylko jeden zwycięzca – wygrały pasja, entuzjazm i biznesowe zacięcie małych przedsiębiorców!

Niedzielna impreza zaplanowana na trawniku przed „Plamą” GAK z powodu opadów została przeniesiona do środka budynku. Z minuty na minutę wystawców przybywało, więc wkrótce każdy skrawek suchego chodnika także wokół klubu zniknął pod nieprzebranymi górami pluszaków, lalek, samochodów, książek i zabawek wszelkiej maści. Atmosferę podgrzewały promocje i przeceny, którymi dzieci próbowały przyciągnąć klientów do swoich stoisk oraz możliwość zareklamowania się przez radiowęzeł.

Emocje towarzyszące każdej transakcji sięgały zenitu, bo i chętnych do kupna było wielu, a przegapiona okazja mogła się już nie powtórzyć. Im bliżej końca targu, tym szybciej topniały szeregi zabawek na straganach – za to pęczniały torby kupujących.

Zdjęcia: Karolina Pacewicz
Zdjęcia: Karolina Pacewicz

Kolejna okazja, by poczuć taką adrenalinę dopiero w kwietniu przyszłego roku, warto więc zaznaczyć ten miesiąc w swoim kalendarzu i śledzić stronę „Plamy” lub jej profil na Facebooku, gdzie będą zamieszczane szczegółowe informacje dotyczące wiosennej edycji Dziecięcego Pchlego Targu.

Daria Szopa

About Kasia

Zobacz również

[Wideo] Park Jana Pawła II na Rozstajach rozbłysnął świątecznymi ozdobami – w tym samolotem!

Dzielnica Zaspa Rozstaje jest kolejnym miejscem w Gdańsku, które rozbłysło świąteczną choinką. W poniedziałek, 5 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement