previous arrow
next arrow
Slider

Perfumy dla młodych kobiet – najpiękniejsze zapachy

Młodość rządzi się swoimi prawami. Często odrzuca to co klasyczne i tradycyjne i stawia na oryginalność, niesztampowość. Nie inaczej jest w przypadku zapachów. Perfumy, które zazwyczaj wybierają młode kobiety, są tymi bazującymi na niecodziennych składnikach lub ich połączeniach, świeżymi, odważnymi, pełnymi energii. Jakie perfumy spełniają takie warunki? Po jakie zapachy najlepiej sięgnąć mając 20-kilka lat?

Jakie powinny być perfumy dla młodej kobiety?

Na pytanie, jakie powinny być perfumy dla młodej kobiety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedne wybierają radosne wonie cytrusów, inne subtelne akordy kwiatowe, jeszcze inne ciężkie aromaty skórzane lub drzewne. Przyjęło się jednak, że młodość nie lubi ciężkich i intensywnych perfum, preferuje natomiast te subtelne, delikatne, lekkie, kojarzące się z wolnością i beztroską. Taki charakter zazwyczaj mają perfumy kwiatowe, cytrusowe, owocowe, wodne i zielone oraz te ogólnie zaliczane do sportowych.

Lacoste Touch of Pink

Energię i młodość w tych perfumach utożsamia już sam ich flakon. Intensywnie różowy kojarzy się ze szczęściem, radością, beztroską. Taki sam jest zapach w nim zamknięty. Perfumy Lacoste Touch of Pink z perfumeria.pl/collections/lacoste to tak naprawdę delikatna i subtelna woda toaletowa, która zaskakuje kobiecością. Kompozycja łączy w sobie nuty owocowe i kwiatowe. Dedykowana jest kobietom, które zawsze chcą czuć się piękne i cieszyć się życiem. Twórcy tej niezwykłej kompozycji zamknęli w niej kolendrę, czerwoną pomarańczę, kardamon, brzoskwinie, liście fiołka, kolendrę, jaśmin, piżmo, wanilię i drzewo sandałowe.

Moschino I Love Love

Moschino I Love Love to perfumy szczególnie lubiane przez młode kobiety. Doceniają one nie tylko ich ciekawy zapach, ale i młodzieżowy design flakonu. Kolorowy i beztroski od razu kojarzy się z czasami swobody i zabawy. Co więcej, taki jest też zapach Moschino I Love Love, który łączy w sobie nuty świeżych cytrusów i aromat czarnej porzeczki. Kompozycja uzupełniona jest o róże, konwalię, słodki cynamon i trzcinę cukrową, cedr, piżmo oraz nuty drzewne.

Moschino Funny!

Pochodzące z 2007 roku Moschino Funny! są kolejnymi radosnymi perfumami dla młodych kobiet. Emanują dobrymi emocjami i zabawowym vibe. Kompozycja jest tą idealną na co dzień i na każdą okazję. Radosna, a jednocześnie nieprzytłaczająca będzie dobrym wyborem na uczelnie czy odwiedziny u babci, sprawdzi się też na pierwszą randkę z sympatią. Zapach otwierają nuty gorzkiej pomarańczy, różowego pieprzu i czerwonej porzeczki, z czasem przechodzą one w akordy kwiatowe (piwonia, fiołek, jaśmin, zielona herbata), aby w końcu wybrzmieć akordami bursztynu, mchu dębowego, cedru i piżma.

About Artykuł Sponsorowany

Zobacz również

Zadbaj o siebie na wiosnę. Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Profilaktyczne badanie piersi jest bezbolesne i może uratować życie. Dlatego warto zapisać się na nie już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *