sobota , 15 czerwiec 2024

Pierwsze księgarnie BookBook w Trójmieście

Już dziś, 29 kwietnia, dwie księgarnie sieci Dom Książki rozpoczną kolejny etap swojego istnienia pod szyldem BookBook. Będzie to księgarnia w Gdańsku przy ul. Opolskiej 3/6 oraz księgarnia na Monciaku w Sopocie ul. Bohaterów Monte Cassino 26.

Z okazji inauguracji BookBooka 29 kwietnia w księgarniach będzie obowiązywać rabat 30% na wszystko oraz inne atrakcje!

Księgarnie BookBook należą do ogólnopolskiej sieci księgarń Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o., którego właścicielem od listopada 2015 r. jest Porozumienie Kultura Sp. z o.o. Spółka Porozumienie Kultura powstała w czerwcu 2015 r. Tworzy ją w tej chwili dziewięciu udziałowców: dwie osoby fizyczne (Kristof Zorde, Elżbieta Pustoła), sześć wydawnictw (Czarna Owca, Helion, Prószyński Media, Publicat, Rebis, Zysk i S-ka) oraz hurtownia książek Super Siódemka. To pierwszy przypadek na polskim rynku, kiedy grupa wydawców zrzeszyła się i przejęła sieć księgarń.

Księgarnie w Gdańsku oraz w Sopocie są pierwszymi na Pomorzu oraz jednymi z pierwszych w Polsce, które rozpoczynają swoje funkcjonowanie pod marką BookBook (pierwsze księgarnie BookBook istnieją już w Białymstoku i w Warszawie). W najbliższych tygodniach pozostałe księgarnie sieci Dom Książki będą sukcesywnie przechodziły pod szyld BookBooka, m.in. warszawski MDM oraz księgarnie z rejonu Białegostoku, Małopolski czy Górnego Śląska.

Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami z grupy Porozumienie Kultura księgarnie BookBook będą miały do zaoferowania klientom szeroką ofertę kulturalną, zaś korzystając z wieloletniej tradycji księgarskiej Domów Książki, sieć BookBook położy nacisk na zachowanie w księgarniach przyjaznej, rodzinnej atmosfery i fachowej obsługi doświadczonych księgarzy z pasją. Równocześnie sieć BookBook będzie aktywnie działać na rzecz promocji czytelnictwa m.in. wykorzystując multimedia.

Zapraszamy do księgarń BookBook!

3ec193e1-4ee0-4fc7-95a5-29e3eb47ad18

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement