Piłkarska Jesień Do przerwy 0:1

Zbliża się kolejny turniej – „Piłkarska Jesień Do przerwy 0:1”. Odbędzie się on w sobotę, 17 października, w Gdańsku przy ulicy Meissnera o godz. 10.00. Tak, jak w poprzednich latach, rywalizować ze sobą będą sześcioosobowe zespoły w pięciu kategoriach: dziewczyny, trampkarze (rocznik 2003 i młodsi), młodzicy (rocznik 2000-2002), juniorzy (rocznik 1997-1999) oraz rocznik 1996 i starsi. Pragniemy przypomnieć, że wymagamy obecności opiekuna z wszystkimi drużynami niepełnoletnimi. Zapisy drużyn od godz. 9.00. Nie pobieramy wpisowego.

jesień_2015_2

Pragniemy zauważyć, że podczas tej edycji spotkamy się w nowym miejscu. Wraz z turniejem nastąpi bowiem otwarcie nowego stadionuprzy ul. Meissnerana pograniczu Zaspy i Przymorza. Obiekt ten pomieści ok. pół tysiąca widzów. Zaopatrzony jest w pełną infrastrukturę socjalną. Nie ulega wątpliwości, że odtąd mieszkańcy Gdańska znajdą profesjonalne miejsce do rozwoju swojej pasji.

W dniu zawodów towarzyszyć nam będą znani piłkarze Gdańskiej Lechii. Nie zabraknie Lwa – maskotki biało-zielonych i zapewne upominków od Klubu.

jesień_2015_1

Przypominamy uczestnikom i ich opiekunom, że na zawodach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w tym e-papierosów, i picia alkoholu.

Program „Do przerwy 0:1” jest organizowany już od 11 lat. Dzięki wsparciu instytucji, firm, osób prywatnych oraz wolontariuszy, cyklicznie odbywają się turnieje dzikich drużyn piłkarskich, w skład których wchodzą dzieci, młodzież i dorośli z Pomorza. Do tej pory ponad dziesięć tysięcy młodych piłkarek i piłkarzy z Trójmiasta i innych miejscowości Województwa Pomorskiego miało już okazje uczestniczyć w naszych zawodach.

Organizacja turniejów byłaby niemożliwa bez naszych licznych Partnerów: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Miasto Gdańsk, Grupa LOTOS, Mercus, Lechia Gdańsk, MOSiR Gdańsk, MerCo, ZSO nr 8, SP 80, trójmiasto.pl, Radio Gdańsk, TVP Gdańsk, BMB Santech, TAPI, pomorska.tv, Panorama Pomorza, Zaspa24.pl, SM Rozstaje i M1 Fabrika. Dziękujemy.

Do zobaczenia 17 października na nowym stadionie!

Andrzej Kowalczys

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement