niedziela , 16 czerwiec 2024

PILNE!!! Trwają poszukiwania 34-letniego gdańszczanina!

Gdansk - zaginiony Igor Piatkiewicz2Komisariat Policji VIII w Gdańsku poszukuje 34-letniego Igora Piątkiewicza z Gdańska. Mężczyzna wczoraj (25 stycznia br.) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

34-letni Igor Piątkiewicz w dniu 25 stycznia br. w godzinach porannych wyszedł z domu na Ujeścisku. Jeszcze wczoraj ok. godz. 19.50 rozmawiał z żoną przez telefon. Niestety do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest tęgiej budowy ciała, ma 190 cm wzrostu, waży ok. 105-110 kg, ma krótko ścięte włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę do pasa, buty granatowe, spodnie dresowe koloru niebieskiego z napisem adidas i trzema paskami po bokach, bluzę szarą z kapturem zapinaną na zamek.

Miał przy sobie czarną torbę. Prawdopodobnie porusza się mercedesem A150 koloru czarnego o nr rej. GD 0600F.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B, tel. (058) 32-16-822 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

About Kasia

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

1 komentarz

  1. afera jak Amber Gold i szukaj wiatru w polu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement