niedziela , 16 czerwiec 2024

Plaster lekarstwem? To możliwe!

Świat pędzi do przodu i to z pewnością wszyscy zauważamy każdego dnia. Rynek rozwija się na wszystkich płaszczyznach. Ale czy ktoś kiedyś zastanawiał się nad tym jaki plaster nakleić na ranę? Jak pozbyć się bolesnego pęcherza? I najważniejsze: jak sprawić być na buzi malca pojawił się uśmiech pomimo otarcia lub małej rany?

Do współpracy zaprosiliśmy markę SALVEQUICK, która słynie ze specjalistycznych plastrów. Różnorodność zadziwia, a skuteczność nie pozostawia wątpliwości.

Zacznijmy od najbardziej wymagających Klientów. Dzieci. Otóż SALVEQUICK w swojej ofercie posiada plasterki m.in. z ubóstwianą Hello Kitty czy Muminkami. Plasterki Salvequick dla dzieci to coś więcej niż tylko „plastry opatrunkowe”. Kolorowe, ozdobione wizerunkiem znanych i ulubionych postaci z bajek i kreskówek, mają za zadanie nie tylko ochronić ranę i przyspieszyć jej gojenie, ale także poprawić nastrój, odwrócić uwagę od bólu i dyskomfortu.

Zraniony palec to chyba zjawisko, z którym każdy z nas się zetknął. Dlaczego powstały specjalistyczne plastry? To najczęstsze miejsca, gdzie dochodzi do drobnych skaleczeń, zadrapań i zranień. Finger Mix to zestaw plastrów specjalnie zaprojektowanych tak, by lepiej dopasowywały się do dłoni i palców. Plaster-bandaż jest dłuższy niż standardowy, dzięki czemu może być kilka razy zawijany wokół palca, by naprawdę dobrze do niego przylegać. Plaster w kształcie „motylka” dzięki specjalnym skrzydełkom umożliwia lepsze umocowanie opatrunku wokół opuszka palca.

FINGER MIX_3Plastry Finger Mix:
– są wodoodporne, wykonane z opatentowanego materiału (mikroperforowany polietylen), który pozwala odprowadzać wilgoć z rany i zapewnia jej przewiewność
– mają cienki, bardzo chłonny opatrunek
– są elastyczne
– są odporne na brud

Pęcherze czy otarcia mogą stać się zdecydowanie mniej bolesne. Jak? Specjalnie opracowane plastry mogą być stosowane jako zabezpieczenie stopy przed powstawaniem pęcherzy i otarć, a także jako opatrunek przyspieszający gojenie już powstałych pęcherzy i otarć. W plastrach wykorzystana jest nowoczesna technologia hydrokoloidalna, dzięki której plastry działają jak dodatkowa warstwa skóry. Idealnie przylegają i pomagają utrzymać lekko wilgotne środowisko, co przyspiesza gojenie.

Plastry na pęcherze i otarcia od wewnętrznej strony:
– łagodzą ból
– przyspieszają gojenie
– chronią pęcherze i otarcia
– pochłaniają nadmiar wilgoci z rany.

Plastry na pęcherze i otarcia od zewnętrznej strony:
– półprzepuszczalna warstwa poliuretanowa pozwala na odparowanie nadmiaru wilgoci zgromadzonej po wewnętrznej stronie plastra
– zabezpieczają ranę przed brudem, wodą i bakteriami.

 

Infekcje? Nikt ich nie lubi. Te dostające się do ran potrafią być wyjątkowo nieprzyjemne! Podstawowym warunkiem prawidłowego gojenia się rany jest ograniczenie ryzyka infekcji. Plastry do opatrywania skaleczeń Salvequick Silver Technology oparte są na innowacyjnej technologii wykorzystującej potwierdzone klinicznie właściwości srebra w redukcji ryzyka infekcji.
Opatrunek plastrów Silver Technology zawiera atomy srebra, które zmieniają się w dodatnie jony srebra (Ag+) pod wpływem wysięku z rany. Mechanizm działania polega na wiązaniu się tych jonów ze ścianami komórkowymi bakterii, powodując ich pęknięcie, a w konsekwencji rozpad. Jony srebra nie przedostają się do rany, lecz zostają na opatrunku i pomagają zredukować ryzyko infekcji.
Plastry Silver Technology:
– zawierają hipoalergiczny klej o doskonałych właściwościach przylepnych
– wykonane są z miękkiego, elastycznego materiału, który jest odporny na brud i wodę, a jednocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać
– mają chłonny opatrunek, który skutecznie absorbuje płyn wyciekający z rany
– nie wykazują działania podrażniającego, cytotoksycznego, a także nie wpływają uczulająco na skórę.

PEŁNĄ OFERTĘ MARKI SALVEQUICK ZNAJDZIECIE TUTAJ 

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement