wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Plaża Open serwuje świetną zabawę

Plaża Open to przede wszystkim zmagania najlepszych w Polsce siatkarek i siatkarzy plażowych w ramach mistrzostw Polski . Jednak turnieje cyklu to również moc atrakcji dla kibiców.

Na oficjalnym profilu Plaży Open na facebooku pojawiło się specjalne zaproszenie na tegoroczny cykl. O swej obecności na turniejach zapewniał Bartosz Gajda: Będę tam bardzo często ja. Będą też moi, za przeproszeniem, koledzy z pracy – kabaret Łowcy.B. Kabareciarze zapewnią wszystkim przybyłym na Plażę Open dużą dawkę śmiechu. O dobry humor kibiców zadba także Kabaret Młodych Panów, który również zapowiedział swą wizytę na Plaży Open.

Na czas rozgrywek stworzona zostanie specjalna strefa animacji dla dzieci. Najmłodszych kibiców do zabawy zaprasza animator Plaży Open – Patrycja Strządała: Drogie dzieci, będzie na Was czekało sporo niespodzianek, świetna zabawa oraz konkursy z nagrodami, jak tor przeszkód czy skok w dal. Będziemy także malowali Wasze buzie.

Odbędzie się również jedyny w swoim rodzaju turniej VyllejBalon. To zabawa, w której tradycyjną piłkę do siatkówki zastępuje balon wypełniony wodą – idealna w słoneczne dni, których na pewno nie zabraknie podczas turniejów Plaży Open. Organizatorzy przygotowują również dla kibiców różne konkursy, jak zagrywka do celu, tor przeszkód czy „dzika bomba”. Do wygrania będą nagrody Plaży Open oraz Sponsora Głównego i partnerów cyklu.

Tradycją Plaży Open stał się już mecz gwiazd. To nietypowy pojedynek, w którym ważniejsza od wyniku jest świetna zabawa zarówno zawodników jak i wszystkich obserwatorów. Standardową już formułą stała się rywalizacja miedzy reprezentacją miasta, w którym odbywa się turniej, a gwiazdami sportu. Wśród nich pojawiały się takie osobistości polskiego sportu, jak Robert Szczerbaniuk, Tomasz Frankowski, Daniel Pliński czy Jakub Bączek.

Plaża Open pragnie zapewnić wszystkim kibicom świetną zabawę. Na pewno nikt nie pożałuje przybycia na trybuny, gdyż obok siatkarskich emocji czeka również ogrom atrakcji. Bo jak mówi Patrycja Strządała: W miasteczku plażowym każdy znajdzie coś dla siebie.

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.