środa , 17 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Po prostu Położna

Po prostu Położna w Gdańsku!

„Nie musisz rodzić, aby poznać swoją położną” pod takim hasłem 12 kwietnia odbędą się kolejne warsztaty w ramach akcji Po prostu Położna. Tym razem kampania dotrze do Gdańska.

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. W czasie blisko czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Uczestnicy poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk– ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem – oraz Agnieszka Maciąg – ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który podczas wykładu „Karmienie piersią a polska rzeczywistość” rozwieje wątpliwości związane z naturalnym karmieniem oraz odpowie na pytania uczestników.

Początek warsztatów o godz. 11:00 w Restauracji Nad Potokiem (ul. Morska 4, Gdańsk-Jelitkowo). Wstęp wolny. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl. Na zarejestrowanych uczestników czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty. O szczegółach spotkania uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Organizatorem kampanii jest portal www.siostraania.pl, Fundacja Siostra Ania oraz NZOZ „Zdrowa Rodzina”.

Do tej pory kampania dotarła do takich miast jak: Opole, Wrocław, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Kraków. Do maja 2014 roku spotkania będą organizowane również w Łodzi i ponownie w Warszawie.

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na www.poprostupolozna.pl oraz na Facebooku.

fot. Po prostu Położna
fot. Po prostu Położna

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.