poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Pobiła 10-latka, bo oblał ją wodą.

Policjanci z referatu interwencyjnego komendy miejskiej zatrzymali 17-latkę, która w piątek w parku na Przymorzu pobiła 10-latka. Gdańszczanka wpadła w ręce mundurowych chwilę po zdarzeniu. Za popełnione przestępstwo usłyszała już zarzut. Przyznała się. Za uszkodzenie ciała grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W piątek po południu do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna i poinformował, że chwilę wcześniej w parku na Przymorzu młoda dziewczyna pobiła 10-latka. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z referatu interwencyjnego komendy miejskiej. Tam w wyniku przeszukania pobliskiego terenu odnaleźli 17-letnią sprawczynię i ją zatrzymali. Jak się okazało była ona nietrzeźwa, w wydychanym powietrzu miała prawie promil alkoholu. Dziewczyna trafiła do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalili, że 17-latka razem z koleżanką spożywały alkohol w parku i zaczepiały bawiących się tam chłopców. W pewnym momencie sprawczyni pobiegła za 10-latkiem, który oblał ją wodą. Gdy go dogoniła, to przewróciła na ziemię i pokopała po głowie. Chłopiec w wyniku tego zdarzenia doznał urazu twarzy.

17-latka, gdy tylko wytrzeźwiała, usłyszała zarzut za ten czyn. Przyznała się do jego popełnienia.

Za uszkodzenie ciała trwające nie dłużej niż 7 dni grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *