niedziela , 16 czerwiec 2024

Podejrzany o zabójstwo 77-latki zatrzymany

Gdańscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 77-letniej mieszkanki Gdańska. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, a sprawca w rękach Policji był już na drugi dzień.

Dzisiaj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek policjanci z komisariatu na Suchaninie zostali powiadomieni o śmierci 77-letniej kobiety. Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze z komendy miejskiej i miejscowego komisariatu. Policjanci przez całą noc prowadzili bardzo szczegółowe oględziny mieszkania, w którym znaleziono ciało kobiety. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, kto stoi za zabójstwem 77-letniej gdańszczanki.

W piątek po południu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Dzisiaj sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Śledczy cały czas wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Za zabójstwo sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

About Kasia

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement