czwartek , 5 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Podejrzany o zabójstwo 77-latki zatrzymany

Gdańscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 77-letniej mieszkanki Gdańska. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, a sprawca w rękach Policji był już na drugi dzień.

Dzisiaj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek policjanci z komisariatu na Suchaninie zostali powiadomieni o śmierci 77-letniej kobiety. Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze z komendy miejskiej i miejscowego komisariatu. Policjanci przez całą noc prowadzili bardzo szczegółowe oględziny mieszkania, w którym znaleziono ciało kobiety. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, kto stoi za zabójstwem 77-letniej gdańszczanki.

W piątek po południu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Dzisiaj sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Śledczy cały czas wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Za zabójstwo sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *