środa , 16 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Policja rozmawiała z dziećmi o feriach

Gdansk - bezpieczne ferie (3)Policjanci z Wydziału Prewencji komendy miejskiej spotkali się z dziećmi z Edu Przedszkola w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym. Policjanci przekazali dzieciom kilka niezbędnych porad jak sprawić, aby ferie zimowe były bezpieczne.

Gdańscy policjanci w związku z feriami zimowymi, które właśnie się rozpoczęły, odwiedzali przedszkola. W ubiegły piątek funkcjonariusze spotkali się z dziećmi z Edu Przedszkola w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3. Policjanci rozmawiali z dziećmi o niebezpieczeństwach i zagrożeniach, z jakimi mogą się zetknąć podczas wypoczynku. Dzieci uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak bezpiecznie podróżować oraz poznawały ważne numery telefonów, w tym numer telefonu na policję. W trakcie tych spotkań policjanci mówią także o tym, jak bardzo ważne jest być widocznym na drodze.

Podczas wyjazdów dzieci mogą spotkać najróżniejsze przygody. W nieznanym mieście można się zgubić. Co wtedy należy zrobić? Do kogo się zwrócić o pomoc? Na te i inne pytania odpowiadają policjanci.

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *