previous arrow
next arrow
Slider

Policja rozmawiała z dziećmi o feriach

Gdansk - bezpieczne ferie (3)Policjanci z Wydziału Prewencji komendy miejskiej spotkali się z dziećmi z Edu Przedszkola w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym. Policjanci przekazali dzieciom kilka niezbędnych porad jak sprawić, aby ferie zimowe były bezpieczne.

Gdańscy policjanci w związku z feriami zimowymi, które właśnie się rozpoczęły, odwiedzali przedszkola. W ubiegły piątek funkcjonariusze spotkali się z dziećmi z Edu Przedszkola w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3. Policjanci rozmawiali z dziećmi o niebezpieczeństwach i zagrożeniach, z jakimi mogą się zetknąć podczas wypoczynku. Dzieci uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak bezpiecznie podróżować oraz poznawały ważne numery telefonów, w tym numer telefonu na policję. W trakcie tych spotkań policjanci mówią także o tym, jak bardzo ważne jest być widocznym na drodze.

Podczas wyjazdów dzieci mogą spotkać najróżniejsze przygody. W nieznanym mieście można się zgubić. Co wtedy należy zrobić? Do kogo się zwrócić o pomoc? Na te i inne pytania odpowiadają policjanci.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *