previous arrow
next arrow
Slider
KWP Gdańsk

Policjanci spotkali się z Seniorami z Wrzeszcza

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Policjanci z komisariatu III w Gdańsku spotkali się z miejscowymi seniorami. Słuchacze mieli okazję dowiedzieć się m.in. o metodach działania przestępców oraz jak ustrzec się przed zagrożeniami. Seniorom przybliżono także tematykę przemocy wobec osób starszych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wczoraj policjanci z komisariatu we Wrzeszczu spotkali się z miejscowymi seniorami. W spotkaniu uczestniczył podkom. Andrzej Kiełkowski – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji III w Gdańsku, policjanci z wydziału prewencji oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej. Debata odbyła się w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Kisielewskiego 12 w Gdańsku.

Głównym celem spotkania było przede wszystkim uwrażliwienie osób starszych na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa. Słuchaczy poinformowano jak postępować w przypadku zagrożenia oraz jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Uczestnicy debaty mieli również okazję poznać metody działania przestępców. Przybliżono im także tematykę przemocy wobec osób starszych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Było to kolejne w tym roku spotkanie dla seniorów organizowane przez gdańską Policję. Policjanci planują już kolejne, o których będziemy informować.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *