previous arrow
next arrow
Slider

Pomorskie Rendez Vous. Luksusowa promocja Pomorza

P1160022III edycja Pomorskiego Rendez Vous to ważne wydarzenie na mapie kulturalnej i biznesowej Gdańska. W jednym miejscu spotkały się eleganckie marki gromadząc wokół siebie ludzi ceniących luksus.

Inicjatorem tego wyjątkowego eventu jest Franciss Lapp, założyciel stoczni Sunreef Yachts. Celem biznesmana od samego początku było pokazanie, szczególnie na arenie międzynarodowej, potencjału Pomorza i samego Gdańska. Od 2013 roku udaje mu się to z niemałym sukcesem.

Tegoroczna edycja zaprezentowała więcej marek niż w latach ubiegłych. Oprócz samej stoczni Sunreef swoją ofertę pokazała stocznia jachtowa Galeon. Nie zawiodła także reprezentacja trójmiejskich dilerów samochodowych. Swoje stanowiska miała m.in. firma BMG Goworowski oraz Lexus Trójmiasto.

Dla damskiej części odwiedzających perełką na torcie okazał się pokaz La Manii, marki wykreowanej przez Joannę Przetakiewicz. Z tej okazji na Pomorskim Rendez Vous pojawiła się także firma INGLOT. Marka kosmetyczna z Przemyśla, która znana i ceniona jest na całym świecie. Kooperacja z La Manią zaowocowała linią kosmetyków sygnowaną właśnie nazwą domu mody.

Tego rodzaju wydarzenia nie mogą odbyć się bez oprawy muzycznej. Gwiazdą tegorocznej edycji Pomorskiego Rendez Vous była Anna Maria Jopek. Po niej na scenie pojawiła się Małgorzata Bańka, która swoje kompozycje opiera na twórczości Haliny Poświatowskiej.

DSC03247

Jak podkreśla Francis Lapp Pomorskie Rendez Vous to nie tylko podziękowanie dla klientów i przyjaciół Sunreefu, ale także promowanie Gdańska i regionu.

Imprezę poprowadzili Olivier Janiak i Agata Konarska, która rolę prowadzącej pełniła również podczas pierwszej edycji, 3 lata temu.

 

About Kasia

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *