sobota , 17 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Powiedz KOCHAM z My Mug Company

Z Walentynkami jest już tak, że część je kocha, a druga część nienawidzi. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy potrzebujemy miłości, a 14 lutego jest niewątpliwie jednym z najbardziej miłosnych dni w roku. W My Mug Company wiedzą o tym najlepiej.

My Mug Company to pierwsza firma w Trójmieście (jeśli nie w Polsce), która swoim klientom zaoferowała ręcznie malowane kubki w bardzo przystępnej cenie. To, co nas zachwyciło jeszcze bardziej to fakt, że My Mug Company znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zaspy! Sklep, w którym można znaleźć wyjątkowe kubki mieści się bowiem przy Zamenhofa 39 C w Gdańsku.

Walentynki to czas kiedy dajemy ukochanej osobie upominek. I nie chodzi tu o wielkie prezenty, tylko o pamięć, uczucie i wyrażenie miłości. O drobiazg, który pokaże, że jesteśmy wyjątkowi i myśli się o nas ciepło.

16143064_1301549526548084_1992749376077969827_n

My Mug Company wychodzi naprzeciw swoim klientom i oferuje specjalną linię produktów. LOVE, bo tak nazywa się ta kolekcja to kilkanaście różnych wzorów inspirowanych… miłością!

A Ty jak wyrazisz miłość?

My Mug Company znajdziecie na stronie www.mymugcompany.com oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Zamenhofa 39 C w Gdańsku.

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *