fot. zaspa24.pl

Powitanie szkoły na wesoło w Galerii Zaspa

fot. zaspa24.pl
fot. zaspa24.pl

Już w najbliższą sobotę (3 września) Galeria Zaspa zamieni się w wesołą szkołę, w której lekcje to prawdziwa przyjemność. Gry, zabawy, quizy edukacyjne to tylko część atrakcji przygotowanych dla najmłodszych. Pilni uczniowie otrzymają pieczątki do szkolnych dzienniczków, a za zebranie wszystkich „wpisów” wygrają nagrody! Rodzice w tym czasie będą mieć okazję do skompletowania szkolnej wyprawki w promocyjnych cenach.

W wesołej szkole Galerii Zaspa uczniowie przekonają się, że koniec wakacji to nie powód
do smutku. Dzieci rozpoczną dzień od przygotowania pysznej i zdrowej kanapki śniadaniowej. Następnie będą uczestniczyć w zajęciach przyrody, plastyki oraz WF-u. Po każdej z lekcji pilni uczniowie dostaną pieczątki do dzienniczka, dzięki którym będą mogły otrzymać nagrodę.

zaspa-reklama-750x200

Galeria Zaspa nie zapomina również o rodzicach, którzy także będą mieć okazję do wygrania atrakcyjnych upominków. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł w dowolnym sklepie na terenie centrum i pokazać rachunek, by móc odebrać nagrodę. Co więcej, w Wesołej Szkole Galerii Zaspa kompletowanie wyprawki szkolnej to prawdziwa przyjemność. Sklepy KiK, Textil Market, supermarket Intermarche oraz drogeria Rossmann przygotowały atrakcyjne oferty
w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Dodatkowo, zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele, zdrowy duch” punkt ze zdrowymi przekąskami i sokami Zielona Wyspa przygotuje pyszne zielone koktajle, które na hasło „szkoła” dostępne będą w promocyjnej cenie. Dzięki centrum fitness Calypso będzie możliwość darmowego wykonania pomiaru masy ciała oraz konsultacji z trenerem.

Zabawa rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 18:00.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement