previous arrow
next arrow
Slider

Przygotuj się na przyjście Mikołaja!

Mikołajki to czas prezentów i pozytywnych emocji. Warto zatem zadbać o to, abyśmy czuły się dobrze same ze sobą. Kochana przez miliony kobiet czerwień z pewnością to umożliwi. Purpurowe szaleństwo? Golden Rose wychodzi naprzeciw swoim Klientkom.

Nasza redakcja wybrała 4 kosmetyki, które powinny znaleźć w damskiej kosmetyczce. Jakie były nasze kryteria? Jakość, trwałość i cena.

Lakiery COLOR EXPERT sprawdzą się prawdopodobnie u każdej z nas. Już jedna warstwa pozwala cieszyć się pięknym, nasyconym kolorem. Trwałość? Tu polemizowałyśmy. W najgorszym wypadku lakier trzymał się 4 dni, w najlepszym – 9. Jednak obiektywnie trzeba przyznać, że oba wyniki są zadowalające 🙂 Cena? Kosmiczna! Jedyne 5,90 zł za 10 ml buteleczkę.

Czerwone usta. Tu fantastycznie sprawdzi się pomadka VISION LIPSTICK. Jest trwała, cudownie nawilża usta i jest dostępna w 25 odcieniach! Koszt tej przyjemności to 9,90 zł!

Jeśli nie jesteście fankami szminek alternatywą staje się błyszczyk. COLOR SENSATION LIPGLOSS zapewnia doskonałe wykończenie makijażu i pozwala przez długie godziny cieszyć się błyszczącymi ustami. Cena: 12,90 zł

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *