niedziela , 16 czerwiec 2024

Raport roczny 2013

Czystość i porządek były głównymi zadaniami Straży Miejskiej w Gdańsku w minionym roku. Municypalni opublikowali raport z działalności za rok 2013.

Zagadnienia poruszone w raporcie rocznym koncentrują się wokół wyznaczonych zadań priorytetowych związanych z utrzymaniem czystości i porządku. Egzekwowanie uporządkowania miejsc zaśmieconych, dyscyplinowanie właścicieli psów oraz osób spożywających alkohol w miejscu publicznym stanowiły główne kategorie podejmowanych przez strażników interwencji w minionym roku. Ważną część pracy stanowiły działania profilaktyczne dążące do zmiany postaw i zapobiegania popełnianiu wykroczeń. Pozytywne rezultaty przyniosła konsekwentna współpraca z radami osiedli. Każda dzielnica ma nieco inne potrzeby – mówi Leszek Walczak, Komendant Straży Miejskiej w Gdańsku. Regularne spotkania strażników rejonowych z mieszkańcami pozwalają lepiej dostosować naszą służbę do potrzeb mieszkańców – dodaje.

Raport jest nie tylko sprawozdaniem z działalności, pełni również funkcję informacyjną w zakresie przepisów porządkowych, których egzekwowaniem straż miejska zajmuje się na co dzień.

Raport roczny znajdziecie na stronie : http://www.strazmiejska.gda.pl/2014/02/raport-roczny-2013/

źródło: http://www.strazmiejska.gda.pl/

About Marcin

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement