Ruszyła rejestracja spotkań na Gdańskie Dni Sąsiadów 2014

Już niedługo, bo 30 maja rozpoczną się Gdańskie Dni Sąsiadów, które potrwają miesiąc – do 30 czerwca. Od kameralnych spotkań w prywatnych ogródkach po duże, dzielnicowe festyny – forma zrealizowania sąsiedzkiej imprezy jest dowolna. Rejestracja uczestników i uczestniczek Gdańskich Dni Sąsiadów jest już otwarta i potrwa do 30 czerwca.

Aby wziąć udział w projekcie, należy zarejestrować się na stronie www.gdansk.dnisasiadow.pl/zarejestruj-sie lub w Punkcie Informacji Kulturalnej Instytutu Kultury Miejskiej (Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 12.00-16.00. Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do mieszkańców i mieszkanek Gdańska, ale przyjmowane są również zgłoszenia z Trójmiasta i okolic.

– Dla uczestników i uczestniczek przygotowaliśmy pakiet startowy pomocny w zorganizowaniu imprezy, który składa się z koszulki dla organizatora/-ki, plakatów i zaproszeń do samodzielnego wypełnienia informacjami o spotkaniu, poradnika „10 dobrych rad, aby spotkanie było udane”, naklejek-identyfikatorów imiennych, balonów i girland do dekoracji miejsca imprezy, papierowych kubeczków i serwetek na wspólny stół, smyczy oraz gadżetów specjalnie dla dzieci – kolorowej kredy i zmywalnych tatuaży – mówi Anna Urbańczyk, koordynatorka Gdańskich Dni Sąsiadów z ramienia IKM.

Za nową identyfikację wizualną projektu, którą objęty został również pakiet startowy, odpowiada graficzka Anita Wasik.

Osoby, które prześlą pisemną relację ze zrealizowanego przez siebie spotkania i opatrzą ją zdjęciami, otrzymają w nagrodę prezent – kartę podarunkową na zakupy w hipermarkecie ogrodniczo-budowlanym.

Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i poznania swoich sąsiadów i sąsiadek. Zabawa na świeżym powietrzu, spotkanie przy grillu czy święto ulicy – jest wiele sposobów, by wspólnie spędzić czas. Warto to zrobić, bo chociaż widzimy się często, mijamy na schodach i spotykamy w osiedlowym sklepie, nie zawsze zwracamy na siebie uwagę, nie mamy okazji poznać się bliżej. Czas to zmienić!

Gdańskie Dni Sąsiadów, 30 maja – 30 czerwca 2014

Strona projektu: www.gdansk.dnisasiadow.pl

źródło: gdansk.pl

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement