previous arrow
next arrow
Slider

Są wyniki ekspertyz w Galerii Przymorze

Dziś Zarząd Galerii Przymorze wydał oświadczenie dotyczące wyników ekspertyz przeprowadzonych w obiekcie. Wiadomość o pęknięciu stropu okazała się nieprawdziwa, co potwierdzone zostało analizami wykonanymi na miejscu.

W oświadczeniu czytamy:

Mamy przyjemność poinformować, że Galeria Przymorze powraca do pełnego funkcjonowania.

W dniu 24.01.2018 zgodę na otwarcie uzyskało kilka lokali, które zostały zamknięte w związku z wydarzeniem z dnia 14.01.2018.

Tymczasowe wyłączenie pozwoliło na przeprowadzenie szczegółowych analiz i ekspertyz, do których zaangażowano wyspecjalizowanych rzeczoznawców. Nadrzędnym celem wszelkich podjętych działań była troska o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Na podstawie wyników ekspertyz stwierdzono, iż: „zarówno bezpośrednie jak i pośrednie przyczyny wystąpienia zdarzenia ograniczają je wyłącznie do uszkodzeń warstw wykończeniowych, nie stanowiących elementów konstrukcyjnych budynku i nie warunkujących jego bezpiecznego użytkowania”. Stan techniczny badanych elementów konstrukcyjnych oceniony został jako dobry i niezagrażający bezpieczeństwu.

W związku z potwierdzeniem braku jakichkolwiek przeciwwskazań Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o przywróceniu do standardowego użytkowania wyłączonych wcześniej powierzchni handlowych Galerii Przymorze. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 24 stycznia br. zamknięte czasowo lokale zostały otwarte.

Zarząd Galerii Przymorze serdecznie dziękuje wszystkim za wyrozumiałość, sympatię i okazane wsparcie.

Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Galerii Przymorze

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *