poniedziałek , 14 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl

Siatkarze LOTOSU Trefla świętowali z kibicami

FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl

Wicemistrzowie kraju i zdobywcy Pucharu Polski 9 maja na plaży w Brzeźnie fetowali sukcesy razem ze swoimi fanami. Tego dnia na imprezie zorganizowanej wspólnie z Miastem Gdańsk, na gdańszczan czekało mnóstow atrakcji, m.in. turniej plażówki, szkółka kitesurfingu i rozgrywki we frisbee.

Mecze gdańskich siatkarzy w zakończonym sezonie były nie tylko wielkimi, sportowymi widowiskami, ale stwarzały też okazję do wspaniałej zabawy dla całych rodzin. Nie inaczej wyglądało podsumowanie rozgrywek na plaży w Gdańsku-Brzeźnie.

Wicemistrzowie i kibice – wśród nich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz – w radosnej atmosferze celebrowali zakończony sezon. Były autografy na okolicznościowych koszulkach, selfie i radość ze wspólnego sukcesu.

Łukasz Ogrodziński / www.gdansk.pl
Łukasz Ogrodziński / www.gdansk.pl

W Brzeźnie stawili się siatkarze i członkowie sztabu szkoleniowego LOTOSU Trefla. Siatkarze zaprezentowali wywalczony Puchar Polski, trofeum za wicemistrzostwo kraju, a także srebrne medale PlusLigi. Zawodnicy rozegrali także pokazowy mecz z Klubem Kibica LOTOSU Trefla.

gdansk.pl

Zobacz również

Gdańsk Osowa. Powstanie park rozrywki Majaland za 20 mln euro. Kiedy będzie otwarcie?

Inwestycja ma kosztować 20 mln euro, pozwolenie na budowę już zostało wydane. Park rozrywki Majaland …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *