niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl

Siatkarze LOTOSU Trefla świętowali z kibicami

FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl

Wicemistrzowie kraju i zdobywcy Pucharu Polski 9 maja na plaży w Brzeźnie fetowali sukcesy razem ze swoimi fanami. Tego dnia na imprezie zorganizowanej wspólnie z Miastem Gdańsk, na gdańszczan czekało mnóstow atrakcji, m.in. turniej plażówki, szkółka kitesurfingu i rozgrywki we frisbee.

Mecze gdańskich siatkarzy w zakończonym sezonie były nie tylko wielkimi, sportowymi widowiskami, ale stwarzały też okazję do wspaniałej zabawy dla całych rodzin. Nie inaczej wyglądało podsumowanie rozgrywek na plaży w Gdańsku-Brzeźnie.

Wicemistrzowie i kibice – wśród nich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz – w radosnej atmosferze celebrowali zakończony sezon. Były autografy na okolicznościowych koszulkach, selfie i radość ze wspólnego sukcesu.

Łukasz Ogrodziński / www.gdansk.pl
Łukasz Ogrodziński / www.gdansk.pl

W Brzeźnie stawili się siatkarze i członkowie sztabu szkoleniowego LOTOSU Trefla. Siatkarze zaprezentowali wywalczony Puchar Polski, trofeum za wicemistrzostwo kraju, a także srebrne medale PlusLigi. Zawodnicy rozegrali także pokazowy mecz z Klubem Kibica LOTOSU Trefla.

gdansk.pl

Zobacz również

„Rossnę! z dobrymi nawykami”, czyli jak wystartować w przedszkolu i szkole.

Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *