previous arrow
next arrow
Slider
fot. Oliwier/Kontakt24

Skuterem wodnym wjechał w plażowiczów. Uderzył w kobietę, trafiła do szpitala

Rozpędzony skuter wodny wjechał w niedzielę między gdańskich plażowiczów. Kierujący skuterem uderzył w kobietę, która została potem przywieziona do szpitala. Prawdopodobnie ma uraz kręgosłupa. Sprawca wypadku był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku mogła być usterka skutera.

Policja zgłoszenie o wypadku na gdańskiej plaży w Brzeźnie otrzymała około godz. 14.15.

Dlaczego znalazł się tak blisko plaży?

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący pojazdem w pewnym momencie wjechał na plażę i potrącił kobietę – powiedziała w rozmowie dla TVN24 Aleksandra Siewert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Prawdopodobnie doznała urazu kręgosłupa. Mężczyzna prowadzący skuter został przesłuchany przez policjantów. – Wyjaśniono między innymi to, dlaczego znalazł się tak blisko plaży – dodała rzecznik. Jak zaznaczyła Siewert, prawdopodobnie skuter miał usterkę. Pojazd został zabezpieczony przez policję.

W związku z tym, że na chwilę obecną nie jest znany stan zdrowia kobiety, a okoliczności wypadku są badane, nie można stwierdzić co grozi sprawcy wypadku. – Wszytko jest zależne od tego, jakich obrażeń ciała doznała ta kobieta. Dlatego na tym etapie postępowania, ciężko jest mówić o kwalifikacji prawnej tego czynu – wyjaśniła Aleksandra Siewert.

Poinformowała również, że mężczyzna był trzeźwy.

źródło: tvn24.pl

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *