piątek , 24 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Oliwier/Kontakt24

Skuterem wodnym wjechał w plażowiczów. Uderzył w kobietę, trafiła do szpitala

Rozpędzony skuter wodny wjechał w niedzielę między gdańskich plażowiczów. Kierujący skuterem uderzył w kobietę, która została potem przywieziona do szpitala. Prawdopodobnie ma uraz kręgosłupa. Sprawca wypadku był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku mogła być usterka skutera.

Policja zgłoszenie o wypadku na gdańskiej plaży w Brzeźnie otrzymała około godz. 14.15.

Dlaczego znalazł się tak blisko plaży?

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący pojazdem w pewnym momencie wjechał na plażę i potrącił kobietę – powiedziała w rozmowie dla TVN24 Aleksandra Siewert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Prawdopodobnie doznała urazu kręgosłupa. Mężczyzna prowadzący skuter został przesłuchany przez policjantów. – Wyjaśniono między innymi to, dlaczego znalazł się tak blisko plaży – dodała rzecznik. Jak zaznaczyła Siewert, prawdopodobnie skuter miał usterkę. Pojazd został zabezpieczony przez policję.

W związku z tym, że na chwilę obecną nie jest znany stan zdrowia kobiety, a okoliczności wypadku są badane, nie można stwierdzić co grozi sprawcy wypadku. – Wszytko jest zależne od tego, jakich obrażeń ciała doznała ta kobieta. Dlatego na tym etapie postępowania, ciężko jest mówić o kwalifikacji prawnej tego czynu – wyjaśniła Aleksandra Siewert.

Poinformowała również, że mężczyzna był trzeźwy.

źródło: tvn24.pl

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *