wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. thetimeinmusic.com

Słucham na Zaspie. „Partners” Barbry Streisand

SONY DSCSą płyty, po których wiadomo czego można się spodziewać. W tym wypadku było podobnie, tylko pojawia się małe „ale”. Poprzeczkę postawiłam wysoko i NICZYM się nie zawiodłam.

Piękny głos Barbry Streisand ukoi niejedne zszargane nerwy. Natomiast fani Barbry oszaleją przy płycie „Partners”. Płyta jest zwyczajnie piękna!
Kobieca, ciepła, pełna uroku, szyku oraz elegancji, które niewątpliwie są cechami samej Barbry. Artystka do współpracy zaprosiła 12 naprawdę niesamowitych, męskich głosów. Na płycie pojawia się m.in. Michael Buble, Josh Groban, Blake Shelton, a nawet Elvis Presley. Ich „Love me tender” wywołuje dreszcze i wzrusza jak żaden inny otwór na tej płycie. Barbra jest ponadczasowa. Dokonuje połączeń, które wydawałyby się niemożliwe. Jej duety są idealne.

Polska premiera albumu „Partners” odbyła się 16 września tego roku. Krążek jest dostępny w salonach muzycznych oraz sklepach internetowych.

Ta płyta to „must have” dla wszystkich miłośników muzyki i talentu Barbry Streisand, która albumem „Partners” udowadnia, że jest w świetnej formie i wciąż zachwyca! Jej głos przenosi nas w inny lepszy świat. Polecam!

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *