środa , 4 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Soraya

Śmiało zmieniaj ciało!

”Śmiało zmieniaj ciało!” Pod takim hasłem 23.03.2015 wystartowała kampania internetowa dla linii BODY DIET24 na najpopularniejszych kobiecych portalach internetowych. My również mamy prezentujemy naszym Czytelniczkom sposób na piękne ciało z marką Soraya.

Screenshot_15

 

Przełomowa technologia kosmetycznej liposukcji

Innowacyjny mechanizm globalnej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową

Unikalne składniki pobudzają komórki do aktywnego spalania tłuszczu i ograniczają im kalorie!

Działa 24h na dobę – podczas stresu, po posiłku, a nawet kiedy śpisz!

Efekty potwierdzone badaniami* już po 4 tygodniach stosowania!

 

wiz10 x 10 300 dpi body diet new 2SERUM 3-FUNKCYJNE UJĘDRNIANIE LIFTING ANTYCELLULIT to zaawansowany kosmetyk przeznaczony do walki z widocznym cellulitem, utratą jędrności i napięcia skóry.

Formuła serum lift&up o działaniu liftingującym i antycellulitowym zapewnia efekt masażu i doskonałe napięcie skóry ciała. Dzięki połączeniu technologii kosmetycznej liposukcji i wyjątkowych mikroperełek masujących, serum zapewnia wzmocniony efekt pielęgnacyjny i doskonałe działanie ujędrniające skórę ciała.

Produkt oparty na technologii kosmetycznej liposukcji zawiera składniki aktywne, takie jak fat burner (keton malinowy), który aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, snu, stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop, 24 godziny na dobę! Adipobloker, hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności, zaś dieta komórkowa blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Sposób użycia: Balsam wmasować w skórę, aż do całkowitego rozsmarowania perełek masujących i wchłonięcia się kosmetyku. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w połączeniu z masażem liftingującym.

SERUM ROZGRZEWAJĄCE WYSZCZUPLANIE I ANTYCELLULIT to zaawansowany kosmetyk przeznaczony do modelowania sylwetki, redukcji nadmiaru centymetrów i poprawy wyglądu skóry ciała.

Formuła o intensywnym działaniu rozgrzewającym oparta jest na technologii kosmetycznej liposukcji i wyjątkowych mikroperełkach masujących, co zapewnia doskonały efekt pielęgnacyjny i wspomaga modelowanie sylwetki. Zawarte w nim składniki aktywne skutecznie redukują poziom tkanki tłuszczowej, co wpływa wyraźnie na zmniejszenie oznak cellulitu.

Substancje aktywne serum znacznie wpływają na poprawę wyglądu skóry. Fat burner (keton malinowy) aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach niezależnie od tego, co robisz, oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop. Adipobloker hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności, zaś dieta komórkowa, której zadaniem jest blokowanie wchłaniania glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Sposób użycia: Żel wmasować w skórę, aż do całkowitego rozsmarowania mikroperełek masujących i wchłonięcia się kosmetyku. Stosować 1-2 razy dziennie. Najlepiej działa w połączeniu z krótkim masażem. Produkt wykazuje działanie rozgrzewające, utrzymujące się do 20 minut. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Chroń oczy i dzieci przed kontaktem z produktem. Osoby ze skórą wrażliwą i naczyniową powinny najpierw wykonać test na małej powierzchni ciała.

Zobacz również

Programu Profilaktyki Raka Piersi – mammobus w Galerii Zaspa

W najbliższy piątek w godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie Panie (roczniki: 1952-1971) będą mogły wykonać …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *