niedziela , 1 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Spotkanie rodzinne i wigilie firmowe w Kredensie!

Restauracja Kredens gości na gdańskiej Zaspie od ponad dwóch lat. Mieszkańcom kojarzy się z rodzinnymi obiadami i smakiem polskiej kuchni. W tym roku Kredens poszerza swoją świąteczną ofertę dla klientów.

996602_1418338765045903_2135738436_n
– Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc „okazjonalna propozycja” dla naszych gości jest już gotowa – mówi Krzysztof Kaczorowski, właściciel Kredensu. – Wszyscy żyjemy bardzo intensywnie, dlatego oferujemy spotkania rodzinne, ale także wigilie firmowe. Te drugie cieszą się dużą popularnością, gdyż służbowy, świąteczny event to w dzisiejszych czasach przysłowiowa norma – dodaje restaurator.

_DSC1680

Z tego powodu już dzisiaj przedsiębiorcy mogą rezerwować terminy, aby zorganizować świąteczne spotkania dla swoich pracowników. Ponadto, oferta przewiduje także spotkania rodzinne, które często są świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wiemy, że zobowiązania zawodowe nieraz krzyżują świąteczne plany. Stąd złożenie propozycji nie tylko firmom, ale także osobom indywidualnym – tłumaczy Krzysztof Kaczorowski. – Menu ustalamy indywidualnie z każdym klientem. W końcu to uroczystość naszych gości, my jesteśmy tylko tłem – dodaje z uśmiechem.

Rezerwacja terminu oraz szczegóły oferty :

Restauracja Kredens
Ul. Hynka 73G
Gdańsk – Zaspa
Tel. 517 069 966

_DSC1675

Zobacz również

Nowy, trzeci wymiar w budownictwie – technologie wykorzystywane przez deweloperów

W Polsce według różnych szacunków brakuje od 1,2 do 3 milionów mieszkań. Większość klientów poszukujących …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *