previous arrow
next arrow
Slider

Straż Miejska w Gdańsku: pomoc dla leżącego we Wrzeszczu

NIEPRZYTOMNY MĘŻCZYZNA LEŻAŁ NA KLATCE SCHODOWEJ. OBOK ROZRZUCONE BYŁY OPAKOWANIA PO TABLETKACH. STAŁA TEŻ NAPOCZĘTA BUTELKA Z ALKOHOLEM. WEZWANI NA MIEJSCE STRAŻNICY MIEJSCY NIE MIELI WĄTPLIWOŚCI, ŻE W TEJ SYTUACJI POMÓC MOŻE TYLKO POGOTOWIE RATUNKOWE. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ DO SZPITALA.

Poniedziałek, 19 grudnia. Przed południem na alarmowy numer 986 zadzwonił ktoś z informacją, że na klatce schodowej jednego z budynków we Wrzeszczu leży mężczyzna w średnim wieku. Mundurowi z Referatu III natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na klatce schodowej znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Obok stała na podłodze napoczęta butelka z alkoholem. Leżały też opakowania po lekach. Z leżącym nie było żadnego kontaktu, nie reagował na żadne bodźce.

Strażnicy wezwali pogotowie. Mężczyznę ułożyli w bezpiecznej pozycji i do czasu przyjazdu karetki monitorowali jego stan. Poszkodowany trafił do szpitala.

Straż Miejska w Gdańsku apeluje! Straż miejska niezwłocznie podejmuje interwencje zawsze, gdy w grę wchodzi ludzkie życie lub zdrowie. Jednak w sytuacjach, kiedy już na pierwszy rzut oka widać, że potrzebna jest natychmiastowa pomoc medyczna, a o powodzeniu akcji ratunkowej mogą decydować minuty, o zdarzeniu w pierwszej kolejności należy powiadamiać pogotowie.

Straż Miejska w Gdańsku

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *