czwartek , 25 czerwiec 2026
fot. gdansk.pl

Stypendia dla gdańskich sportowców

Czterdziestu najlepszych gdańskich sportowców odebrało z rąk prezydenta Pawła Adamowicza i przewodniczącego Rady Miasta Gdańska Bogdana Oleszka stypendia za wybitne wyniki sportowe.

Uroczystość odbyła się w Ratuszu Głównego Miasta w czwartek 6 marca. Sportowcy – reprezentanci gdańskich klubów (KS AZS AWFiS, RC Lechia Gdańsk, LOTOS Trefl Gdańsk, KS Sako Gdańsk, SGKS Wybrzeże, Gdański Klub Żeglarski) otrzymali stypendia w wysokości od 2000 do 1300 zł miesięcznie. Stypendia te wypłacane będą przez 12 miesięcy.

źródło: gdansk.pl

About Kasia

Zobacz również

Wakacyjny klimat, konkursy i nagrody – Galeria Zaspa zaprasza na wielkie powitanie lata

Lato zaczyna się na dobre, a Galeria Zaspa zaprasza mieszkańców Gdańska do wspólnego świętowania. W …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement