wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Święta z Alfa Centrum

Alfa Centrum Gdańsk przy ul. Kołobrzeskiej 41 c szykuje dla swoich klientów kolejne, tym razem świąteczne, atrakcje. Święta w końcu tuż, tuż…

Centrum Handlowe Alfa już od 18 grudnia wydłuża swoje godziny otwarcia! Galeria będzie czynna od godziny 9:00 do 22:00, a w niedzielę od 10:00 do 21:00. Mamy zatem więcej czasu na świąteczny zakupy!

Zacznijmy jednak od samego początku, czyli 1 grudnia. Od tego dnia, codziennie Centrum Alfa zaprasza najmłodszych klientów na BAJECZNE WYPIEKI. Wspólne pieczenie ciasteczkowych ozdób świątecznych odbywać się będzie w godzinach 16:00 – 19.00 (poniedziałek – piątek) oraz 11.00 – 20.00 (sobota i niedziela).

Ponadto od 1 grudnia w Alfa Centrum rusza PUNKT PAKOWANIA PREZENTÓW. Wszyscy klienci, którzy w jednym sklepie dokonają zakupów za minimum 50 złotych – po okazaniu paragonu w PUNKCIE będą mogli liczyć na bezpłatne zapakowanie i ozdobienie prezentów.

 

Szczegóły dostępne na stronie Alfa Centrum oraz Facebooku 

ALFA_SWIETA_PLAKAT

 

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *