sobota , 15 czerwiec 2024

Szkoła Żon w Gdańsku!

szkola_zon_elblag_23-09-26Wieczorowa „Szkoła żon i nie-żon” już 21 października 2016 w Gdańsku. Gościem specjalnym będzie m.in. pisarka Magdalena Witkiewicz.

„Szkoła żon i nie – żon” to pomysł przeniesienia szkoły opisywanej w powieści „Szkoła Żon” Magdaleny Witkiewicz w realne życie. Bohaterki powieści jadą do luksusowego hotelu z daleka od szumu cywilizacji, by w przyjaznym gronie, pod okiem wyjątkowych nauczycieli poznawać swoje prawdziwe ja.

„Szkoła żon i nie-żon” powstała z inicjatywy autorki powieści „Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz oraz społeczności nudoodporne.pl i została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu. Ma na celu motywowanie kobiet do pozytywnych zmian w myśleniu o sobie, o partnerstwie i własnej sprawczości. To inicjatywa, która pomoże wielu kobietom inaczej spojrzeć na swoje możliwości, pokaże jak wiele zależy od ich myślenia, nauczy jak być szczęśliwą i pozwoli rozwinąć skrzydła.

I edycję stacjonarnej „Szkoły Żon i nie- żon” poprzedza cykl spotkań w wieczorowej „Szkole żon i nie – żon” i na jedno z nich serdecznie zapraszamy do Gdańska 21 października 2016 do hotelu Hotelu Mercure – start o godzinie 18- tej 21.10.2016, ale zapraszamy już od godziny 17- tej, czeka na Panie wiele niespodzianek i atrakcji.

Zajęcia w wieczorowej „Szkole żon i (… nie -żon)” poprowadzą: Magdalena Witkiewicz – opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska – poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami , Joanna Keszka – podpowie jak zatroszczyć się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie, jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Po takiej dawce pozytywnej energii każda z Pań zacznie uśmiechać się do wszystkich wokół (do lustra też!!!), zrozumie męski punkt widzenia i uwierzy w happy endy.
A jeśli, któraś w Was zapragnie kontynuować naukę zapraszamy do stacjonarnej „Szkoły żon i nie-żon” do SPA TALARIA w dniach 6-12 marca 2017r. Gdzie pod bacznym okiem naszych nauczycielek i innych ciekawych gości będziecie mogły odkrywać swoje JA, przejdziecie metamorfozę myśli i ciała.

Już dziś serdecznie zapraszamy „Szkoła żon i nie – żon” w SPA Talaria 6-12 marca 2017r.

http://szkolazongdansk.evenea.pl/
https://www.facebook.com/events/1785221831701890/
www.szkolazon.pl

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement