previous arrow
next arrow
Slider
mat. prasowe

Szybkie pożyczki w Gdańsku

Trójmiasto to ogromna aglomeracja, która cały czas się rozwija. Gdańsk jest dynamicznym młodym miastem, które tętni życiem do późnych godzin nocnych. Jednak utrzymanie się tutaj wiąże się z wysokimi wydatkami i w razie nagłych wypadków często potrzebny jest dodatkowy zastrzyk gotówki, najlepiej dostępnej od ręki. Gdzie najlepiej szukać pożyczek pozabankowych i kto może z nich skorzystać? Jakie warunki należy spełnić, by móc wziąć szybką pożyczkę?

Gdzie szukać najlepszych pożyczek pozabankowych w Gdańsku?

Pożyczki pozabankowe udzielane są przez firmy stacjonarne i internetowe. W przypadku firm stacjonarnych często wybieramy taką, której siedziba znajduje się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Jednak nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż może okazać się, że inna firma, położona nieco dalej, może zaoferować nam korzystniejsze warunki udzielania pożyczki. Dlatego wcześniej warto zrobić rozeznanie wśród ofert wszystkich firm działających na terenie Gdańska i okolicy.

Można to łatwo zrobić, przeglądając pożyczki w Gdańsku na CentrumPożyczek24h, gdzie znajduje się ranking firm udzielających pożyczek pozabankowych. Są to jednostki cieszące się popularnością wśród klientów. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pożyczki krótkoterminowej, udzielanej przez internet. Takie rozwiązanie jest korzystne dla tych osób, które gotówki potrzebują w kilka minut.

Cała procedura weryfikacyjna wraz z przelaniem pieniędzy może zająć w tym przypadku jedynie 15 minut (wszystko zależy od zapisów w regulaminie pożyczkodawcy, a także tego, czy klient ma konto w banku, który jest obsługiwany przez szybkie przelewy z firmy udzielającej pożyczki). Tym sposobem można zaoszczędzić czas i – co ważne – również pieniądze.

Firmy tego typu często klientom korzystającym po raz pierwszy z tak zwanej chwilówki oferują preferencyjne warunki pożyczki – często jest to brak kosztów udzielenia pożyczki i jej zerowe lub bardzo niskie oprocentowanie. Co sprawia, że paradoksalnie taka pożyczka jest tańsza niż w tradycyjnym banku. Jednak kolejne pożyczki w tej samej firmie będą już oprocentowane normalnie, często nawet nieco wyżej niż w tradycyjnym banku. Chociaż wiele firm ceni sobie stałych klientów i przygotowuje dla nich ciekawe programy lojalnościowe, w ramach których można uzyskać np. stopniowe obniżenie oprocentowania lub kosztów kolejnych pożyczek.

Kto może korzystać z pożyczek pozabankowych?

Pożyczki pozabankowe to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają problem z otrzymaniem kredytu czy pożyczki w tradycyjnym banku.

Z chwilówek chętnie korzystają przede wszystkim ludzie młodzi, którzy dopiero zaczynają pracę i dorosłe życie, a co za tym idzie, nie mają za sobą historii kredytowej i dla banków są mało wiarygodnym klientem. Z drugiej strony, z takiej pożyczki mogą korzystać także osoby po 75 roku życia, które ze względu na podeszły wiek nie mogą starać się o kredyty ratalne w bankach, albo muszą mieć żyrantów, którzy w razie problemów będą pomagali w spłacie zobowiązania.

Z takiego rozwiązania mogą korzystać także osoby, które nie mają umowy o pracę, ale utrzymują się np. z renty czy emerytury. Jest to także propozycja dla osób pracujących na umowy cywilnoprawne (umowa o dzieło, umowa zlecenie). Co więcej, większość firm udzielających pożyczek pozabankowych uwzględnia wnioski klientów, którzy mają sprawy komornicze lub są wpisani do jednego z rejestrów dłużników np. BIK, KRD czy ERIF.

Więcej informacji o pożyczkach pozabankowych znajdziesz na https://centrumpozyczek24h.pl/

About Marcin

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *