sobota , 15 czerwiec 2024

Takiej zniżki w SUPER-PHARM jeszcze nie było!

Tym razem Drogeria SUPER-PHARM w CH Alfa przy ul. Kołobrzeskiej 41c przygotowała propozycję dedykowaną Czytelniczkom portalu zaspa24.pl Aż 40% procent zniżki na selektywne dermokosmetyki Dr Ireny Eris, Clinic Way.

Kosmetykiem, który nam przypadł do gustu jest Dermo krem przeciwzmarszczkowy 1° na dzień SPF 15 skutecznie chroni przed procesami prowadzącymi do powstawania zmarszczek ekspresyjnych.

1° starzenia się skóry – zmarszczki ekspresyjne.

Związane z mimiką twarzy i działaniem mięśni, a także z obniżeniem poziomu kwasu hialuronowego. Naskórek ulega stopniowemu odwodnieniu, staje się cieńszy. Nawet minimalny niedobór wody powoduje utratę dotychczasowej elastyczności i sprężystości. Pojawiają się drobne zmarszczki ekspresyjne w formie delikatnych linii na powierzchni skóry – najczęściej w okolicach oczu i ust, a czasem na czole. Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i redukuje istniejące.
Hialuronian – zapewnia właściwe nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni ochronę zapobiegającą transepidermalnej utracie wody. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody podtrzymuje prawidłowe uwodnienie tkanek, wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zapewniając elastyczność i jędrność skóry.
Rewolucyjny reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS™ z unikalną technologią Lipo – Sphere – hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.
Aqua Calcis – farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.

Screenshot_4

Regularna cena produktu to ok. 70 zł. Do 9 listopada kosmetyki z serii Clinic Way będą tańsze aż o 40% ! Promocja dotyczy TYLKO SUPER-PHARM w CH Alfa przy ul. Kołobrzeskiej 41c.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement