previous arrow
next arrow
Slider

Tłusty Czwartek pozostanie niesmakiem (List Czytelniczki)

Jak co roku kupiłam pączki w jednej z osiedlowych cukierni. Nieważne ile. Uważam, że niezależenie od tego jak duże robimy zakupy zasługujemy na równe traktowanie w sklepach. W cukierni przy Hynka 65 nie znają jednak ani zasad dobrego wychowania, ani obsługi klienta, ani nawet pakowania pączków.

Kupując 4 pączki za 10 złotych z groszami nie oczekuję, że będę traktowana z honorami. Ot, zwykłe zakupy przeciętnej Kowalskiej. Ale krew mnie zalewa, kiedy produkty, które kupuję zostają dosłownie wrzucone do jednej papierowej torby. I jest mi zwyczajnie przykro, że tak traktuje się klientów. Podejrzewam, że nie tylko ja wróciłam do domu z „poturbowanymi” pączkami i nie tylko ja się dziś wściekałam.

Dodam, że pączki nie były pierwszej świeżości. Te z cukrem pudrem były wysuszone i miały szczątkowe ilości nadzienia. Domyślam się, że ktoś powie, że nie lubi nadzienia i że fajnie iż było go mało, ale… pączek to pączek. Tam nadzienie musi być. A jeśli za jednego pączka płaci się 2,50 lub 2,80 to niestety wymaga się jakości, a w cukierni przy Hynka 65 o jakości chyba nawet nie słyszano.

Pozdrawiam

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

4 komentarze

  1. No proszę Cię. Też dzisiaj tam kupiłam. Paczka w papierowej torbie nic się nie stało (a było ich 6) paczki pycha. Dużo nadzienia i jak najbardziej świeże. Nie popadajmy w paranoja. Jak chciałaś pudełko trzeba było powiedzieć. Pewnie by dali, odpłatnie czy nie.

  2. Gdzie jest cenzor?!

    Kto pozwala na publikację takich artykułów? Chciałabym pozdrowić z całego serca Panią która dokonywała zakupu, jest mi przykro, że pani musi się męczyć że sobą, może dojdzie pani do ładu że swoim życiem i zajmie się nim. Szkoda że pani nie napisała że kiedyś trafiła na zgnilego ziemniaka, albo weszła pani w psia kupę. Życzę samych szczęśliwych chwil bo chyba jest ich mało u pani., 😂😂😂😂

  3. Nic nowego w tej cukierni. Kiedyś wybrałam się tam z koleżanką. Pani miała na tyle przyzwoitości że powiedziała nam że ciasto nie jest świeże a ekspres do kawy jest zepsuty. Więcej tam nie poszłyśmy

  4. Jeśli pączki nie były świeże i ogólnie dobrej jakości, to rozumiem, ale o co chodzi z wrzucaniem do torby…? Papierowa torba wydaje mi się być standardowym opakowaniem dla tego typu produktu.

    Natomiast co do obsługi w tym sklepie – jest niesympatyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *