previous arrow
next arrow
Slider

Trójmiejscy artyści w Alfa Centrum!

screenshot_4022 – 23 października zapraszamy Państwa na weekend z artystami z Trójmiasta. Swoje prace zaprezentują absolwenci gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz osoby prowadzące autorskie galerie w Gdańsku, Sopocie i w Gdyni.

To doskonała okazja nie tylko do bezpłatnego obejrzenia malarstwa, grafiki, rzeźby oraz biżuterii wykonanej z bursztynu – to przede wszystkim możliwość spotkania i porozmawiania z twórczymi i inspirującymi ludźmi.
Zobaczycie prace m.in: Alicji Kubickiej, Agnieszki Nagórskiej, Agnieszki Kirzanowskiej – Osińskiej, Karoliny, Podoskiej, Sergiusza Powałki, Adriany Sitkiewicz – Batten, Pauliny Tomaszewskiej, Marii Fijałkowskiej, Magdaleny Hanysz-Stefańskiej, Barbary Leszczyńskiej, Adeli Rostek.

Szczególnie polecamy warsztaty kreacji literniczej i graficznej, przygotowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 lat -14 lat. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą autorskie, spersonizowane znaki liternicze. Początkowe projekty powstaną na specjalnie przygotowanej siatce modularnej. Następnie, przy użyciu prostych, ograniczonych środków wyrazu zmienimy idee w finalne formy graficzne. Gotowe znaki uczestnicy pomniejszą i użyją do stworzenia własnych, autorskich przypinek.

Akcję objęło patronatem medialnym Radio Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Premiera Lilli Wenedy Juliusza Słowackiego

W piątek, 26 lutego o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie odbędzie się premiera …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *