wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Trójmiejscy artyści w Alfa Centrum!

screenshot_4022 – 23 października zapraszamy Państwa na weekend z artystami z Trójmiasta. Swoje prace zaprezentują absolwenci gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz osoby prowadzące autorskie galerie w Gdańsku, Sopocie i w Gdyni.

To doskonała okazja nie tylko do bezpłatnego obejrzenia malarstwa, grafiki, rzeźby oraz biżuterii wykonanej z bursztynu – to przede wszystkim możliwość spotkania i porozmawiania z twórczymi i inspirującymi ludźmi.
Zobaczycie prace m.in: Alicji Kubickiej, Agnieszki Nagórskiej, Agnieszki Kirzanowskiej – Osińskiej, Karoliny, Podoskiej, Sergiusza Powałki, Adriany Sitkiewicz – Batten, Pauliny Tomaszewskiej, Marii Fijałkowskiej, Magdaleny Hanysz-Stefańskiej, Barbary Leszczyńskiej, Adeli Rostek.

Szczególnie polecamy warsztaty kreacji literniczej i graficznej, przygotowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 lat -14 lat. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą autorskie, spersonizowane znaki liternicze. Początkowe projekty powstaną na specjalnie przygotowanej siatce modularnej. Następnie, przy użyciu prostych, ograniczonych środków wyrazu zmienimy idee w finalne formy graficzne. Gotowe znaki uczestnicy pomniejszą i użyją do stworzenia własnych, autorskich przypinek.

Akcję objęło patronatem medialnym Radio Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *