poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Tydzień promocji zdrowia w Galerii Zaspa

Zgodnie z myślą „w zdrowym ciele – zdrowy duch!” Galeria Zaspa w trakcie najbliższego tygodnia (5-11 września) zamieni się w centrum profilaktyki oraz aktywności fizycznej. Mieszkańcy Zaspy będą mieli możliwość wykonania darmowych badań, skorzystania z konsultacji medycznych oraz uczestnictwa w zajęciach ruchowych.

Od poniedziałku 5 września do niedzieli 11 września w godzinach 10:00 – 18:00 Centrum Medyczne Synexus przygotowało dla mieszkańców Zaspy możliwość bezpłatnych badań oraz konsultacji medycznych. Każdy zainteresowany może poddać się badaniom przesiewowym (m.in. pomiar ciśnienia oraz pomiar nasycenia tlenem krwi), zaś pacjenci chorzy przewlekle – z cukrzycą, chorobami układu krążenia, chorobą zwyrodnieniową stawów, reumatoidalnym zapaleniem stawów, chorobami układu oddechowego – mogą zapisać się na bezpłatne badania kontrolne w Przychodni Synexus mieszczącej się w Gdańsku przy ul. Beniowskiego 23.

Galeria Zaspa nie zapomina również o osobach aktywnych fizycznie. W weekend 10-11 września odbędą się Dni Otwarte w Centrum Fitness Calypso, podczas których rozszerzony blok zajęć oraz możliwość odebrania vouchera o wartości 119zł to tylko część atrakcji.

Więcej informacji odnośnie bezpłatnego pakietu badań można uzyskać na stoisku w Galerii Zaspa lub telefonicznie (58 882 01 78). Zapisów na zajęcia w Centrum Fitness Calypso można dokonać osobiście w recepcji klubu oraz telefonicznie (58 551 11 51).

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *