niedziela , 16 czerwiec 2024
mat.prasowe

Uroczyste otwarcie showroomu AJ Produkty

mat.prasowe
mat.prasowe

AJ Produkty jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli biurowych. Na początku października firma udostępniła salon wystawowy, pozwalający na dokładne zapoznanie się z ofertą.

7 października na ulicy Przemysłowej 8 w Redzikowie otworzono – po długich przygotowaniach – salon pokazowy AJ Produkty, prezentujący zarówno klasyczne rozwiązania marki, jak i interesujące nowości. Od teraz klienci mogą zapoznać się z szeroką gamą mebli i sprzętów biurowych, przetestować je, a także zasięgnąć rady wykwalifikowanych specjalistów z zakresu ergonomii.

Inauguracja showroomu

Na uroczystości, połączonej ze zwiedzaniem sąsiedniej fabryki AJ Fabryka Mebli, pojawili się wyjątkowi goście, w tym wiceprezydent Słupska. AJ Produkty są bowiem chlubą tego miasta i świetnym przykładem tego, jak prosperują firmy w tamtejszej strefie ekonomicznej.

Wśród licznie zaproszonych znaleźli się również przedstawiciele ościennych gmin. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przetestowania wszystkich funkcji mebli i przyjrzenia się z bliska ich zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom. W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli też stali klienci marki, którzy od dawna chętnie wybierają właśnie jej produkty.

mat.prasowe
mat.prasowe

Jak wygląda showroom?

Salon wystawowy spółki AJ Produkty jest podzielony na kilka stref, związanych z odpowiednimi sektorami działalności różnych przedsiębiorstw. Dzięki temu można zapoznać się z meblami typowo biurowymi, a także wyposażeniem magazynów, pomieszczeń i zapleczy konferencyjnych, szatni i warsztatów.

Firma od wielu lat wychodzi naprzeciw klientom z wielu branż. Meble udostępnione do oglądania w ramach showroomu prezentują szeroką ofertę, umożliwiającą zakup zarówno foteli biurowych, jak i szaf do segregacji odpadów.

Ponadto w salonie można skorzystać z porad odpowiednio przeszkolonych handlowców, którzy dzięki swojemu doświadczeniu wspierają przedstawicieli bardzo zróżnicowanych firm. W ten sposób znacznie łatwiej jest wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla własnego przedsiębiorstwa.

mat.prasowe
mat.prasowe

Ergonomia jest najważniejsza

Wielu pracowników boleśnie odczuwa nieprzyjemne skutki wielogodzinnego siedzenia w firmie przy komputerze, na dodatek w nieodpowiednich warunkach. Wynika to z braku ergonomicznych rozwiązań – bóle kręgosłupa mogą być skutkiem siedzenia na źle dobranych krzesłach lub utrzymywania niezdrowej pozycji przy biurkach. Firma AJ Produkty wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy chcą zachować zdrową postawę podczas pracy.

W ofercie można znaleźć rozwiązania pionierskie i bardzo nowoczesne. Są to na przykład krzesła siodłowe, które poprawiają ukrwienie okolic miednicy i kończyn dolnych, a także korygują wady postawy. AJ Produkty oferuje również zróżnicowane biurka, w tym umożliwiające automatyczną, elektryczną regulację wysokości blatów – aż do przybrania przez pracownika pozycji stojącej. Ponieważ długotrwałe w niej pozostawanie jest dodatkowym obciążeniem dla stawów i kości, stworzono specjalne maty, służące poprawie wydajności pracy podczas stania, np. przy biurku. Wszystkie te produkty można obejrzeć w showroomie firmy.

mat.prasowe
mat.prasowe

Wyposażenie na potrzeby przemysłu

Zakres działania marki sięga jednak dalej. Osobną ofertę kieruje ona do klientów przemysłowych, którzy mogą wyposażyć się we wszystkie niezbędne artykuły i akcesoria. Można się zaopatrzyć na przykład w zróżnicowane kompresory, komplety narzędzi, bębny z wężami pneumatycznymi, a nawet zestawy do pierwszej pomocy.

Dodatkowo marka AJ Produkty stale poszerza ofertę systemów związanych z magazynowaniem. Wybór regałów, półek i szaf staje się coraz większy, a wyposażenie coraz bardziej wyspecjalizowane. Do tego dostępne są liczne wózki do transportu, stoły podnoszące, rampy czy nawet wózki paletowe, a także coraz popularniejsze hulajnogi przemysłowe, umożliwiające szybkie i bezproblemowe przewożenie niewielkich obiektów po magazynach, co jest wygodne zwłaszcza w razie konieczności poruszania się w gąszczu ciasnych regałów.

Korzenie tej międzynarodowej grupy sięgają 1975 roku. Dziś jest to dwadzieścia sześć spółek w osiemnastu krajach, współpracujących ze sobą na licznych polach i realizujących spójną strategię. O dużej popularności przedsiębiorstwa świadczy również to, że najpopularniejsze krzesła i fotele biurowe marki są spotykane niemal wszędzie.

Z bogatą ofertą firmy można się zapoznać w showroomie przy ulicy Przemysłowej 8 w Redzikowie pod Słupskiem. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30.

About Marcin

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement