previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

W jeden dzień zatrzymali troje poszukiwanych

Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego kryminalni z Przymorza ustalili miejsca ukrywania się trzech osób poszukiwanych listami gończymi. Wczoraj cała trójka została zatrzymana. Podejrzani są o różne przestępstwa. Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości aby uniknąć kary pozbawienia wolności. Jednego z nich funkcjonariusze odnaleźli we Wrocławiu.

Kryminalni z Przymorza bardzo intensywnie pracowali nad ustaleniem miejsc ukrywania się trzech osób poszukiwanych przez gdańskie sądy. Wśród zatrzymanych jest 54-letni mężczyzna, który nielegalnie zatrudniał pracownika. Sąd nałożył na niego karę grzywny w wysokości 8 tys. zł., której mężczyzna nie uregulował. Grzywna została zamieniona na karę pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, gdzie mężczyzna pracuje. Wczoraj zatrzymali go i doprowadzili do aresztu śledczego.

Kolejną poszukiwaną, która ukrywając się chciała uniknąć kary jest 61-letnia kobieta. Podejrzana jest o przekupstwo funkcjonariusza. Policjanci ustalili jej nowe miejsce zamieszkania. Wczoraj została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Trzeci poszukiwany to 52-letni gdańszczanin, który podejrzany jest o liczne włamania. Policjanci z Przymorza ustalili, że ukrywa się we Wrocławiu. Poprosili policjantów z tamtejszej jednostki o sprawdzenie tej informacji. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wczoraj mężczyzna trafił do Zakładu Karnego we Wrocławiu.

Źródło: Komenda Miejska Policji

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *