środa , 17 kwiecień 2024
fot. zaspa24.pl

W jeden dzień zatrzymali troje poszukiwanych

Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego kryminalni z Przymorza ustalili miejsca ukrywania się trzech osób poszukiwanych listami gończymi. Wczoraj cała trójka została zatrzymana. Podejrzani są o różne przestępstwa. Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości aby uniknąć kary pozbawienia wolności. Jednego z nich funkcjonariusze odnaleźli we Wrocławiu.

Kryminalni z Przymorza bardzo intensywnie pracowali nad ustaleniem miejsc ukrywania się trzech osób poszukiwanych przez gdańskie sądy. Wśród zatrzymanych jest 54-letni mężczyzna, który nielegalnie zatrudniał pracownika. Sąd nałożył na niego karę grzywny w wysokości 8 tys. zł., której mężczyzna nie uregulował. Grzywna została zamieniona na karę pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, gdzie mężczyzna pracuje. Wczoraj zatrzymali go i doprowadzili do aresztu śledczego.

Kolejną poszukiwaną, która ukrywając się chciała uniknąć kary jest 61-letnia kobieta. Podejrzana jest o przekupstwo funkcjonariusza. Policjanci ustalili jej nowe miejsce zamieszkania. Wczoraj została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Trzeci poszukiwany to 52-letni gdańszczanin, który podejrzany jest o liczne włamania. Policjanci z Przymorza ustalili, że ukrywa się we Wrocławiu. Poprosili policjantów z tamtejszej jednostki o sprawdzenie tej informacji. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wczoraj mężczyzna trafił do Zakładu Karnego we Wrocławiu.

Źródło: Komenda Miejska Policji

About Marcin

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement