sobota , 15 czerwiec 2024

Więcej niż biustonosze. Salon „bra’n’beauty” na Zaspie

dsc06731Każdego dnia dążymy do poprawiania komfortu życia. Dotyczy to pracy, mieszkania, a także ubioru. Co za tym idzie również bielizny. Salon „bra’n’beauty” na gdańskiej Zaspie oferuje nie tylko sprzedaż biustonoszy. Klientki otrzymują coś więcej.

Salon „bra’n’beauty” przy ul. Żwirki i Wigury 4 został otwarty ponad rok temu. Jak mówią właściciele nie sprzedają tylko biustonoszy, ale przede wszystkim oferują usługę. – Naszym celem nie jest sprzedanie jak największej ilości produktów, a sprawienie, że nasze Klientki opuszczą salon zadowolone z zakupów i… wrócą.

Odpowiednie dobranie biustonosza to wielka sztuka. Każdy musi być perfekcyjnie dobrany. Dlatego oprócz wysokiej jakości produktów „bra’n’beauty” dysponuje świetnie wykwalifikowaną obsługą, która dobiera i ułatwia wybór właściwego stanika.

– Dzielimy się całą wiedzą na temat brafittingu jaką posiadamy. Naszymi Klientkami są kobiety w różnym wieku, mamy, panie z różnymi potrzebami czy też ściśle określonymi wymaganiami. Musimy sprostać ich oczekiwaniom.

dsc06729Salon przy Żwirki i Wigury 4 wyróżnia się także swoim wnętrzem. Do dyspozycji mamy przestronny salon i naprawdę olbrzymie przymierzalnie. – Musi tu bez większych problemów zmieścić się Klientka, ale również osoba z obsługi, która pomaga dobrać odpowiedni biustonosz. Zapewnienie w tej sytuacji komfortu jest dla nas bardzo ważne – mówią właściciele „bra’n’beauty”.

W salonie znajdziemy również kącik dla dzieci oraz przestrzeń dla osób towarzyszących Klientkom z zakupach.

Dlaczego warto zajrzeć do „bra’n’beauty” ?

– Staramy się wyróżniać na trójmiejskim rynku. Chcemy, aby nasze Klientki czuły się u nas wyjątkowo, ale przede wszystkim, aby oferowane przez nas produkty spełniały ich wymagania. To nasz priorytet – twierdzi zgodnie zespół „bra’n’beauty”.

To o czym warto wspomnieć to także polskie marki w salonie. Wiele biustonoszy pochodzi od polskich producentów, a ci niejednokrotnie oferują bieliznę na najwyższym europejskim poziomie. Polki to doceniają i stają się wiernymi Klientkami.

dsc06718Salon „bra’n’beauty” na Facebooku 

Salon z bielizną bra’n’beauty
ul. Żwirki i Wigury 4/19
Gdańsk-Zaspa
+48 604 484 760

 

 

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement