wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

Wielki Festyn i otwarcie Biegowego GP Dzielnic Gdańska już 13 czerwca w Parku im. Jana Pawła II

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

Już 13 czerwca w Parku im. Jana Pawła II odbędzie się Festyn Rodzinny wraz z I edycją Biegowego GP Dzielnic Gdańska – GP Zaspa Młyniec. Impreza zorganizowana przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13 oraz KL Lechie Gdańsk przyniesie po raz kolejny wiele wrażeń.

W tym roku organizatorzy powiększyli ilość biegów do pięciu co daje nam aż 14 medalowych kategorii wiekowych ! Nowość to Bieg Malucha dla dzieci do lat 6. Kolejne biegi to Bieg Dzieci Młodszych, Bieg Dzieci Starszych, Bieg Juniorów, Bieg Główny. Co warto podkreślić udział jest bezpłatny, a zapisy na stronie www.bieginadzielnicach.pl. W Biegu Głównym zapisy tylko do 11 czerwca (włącznie) ! Co ważne, dokładne i szybsze wyniki (powiadomienie sms) zagwarantuje nam firma GOOD TIME – profesjonalny pomiar.

Uwaga! Niespodzianką dla każdego uczestnika Biegów Młodzieżowych będzie upominek od naszego sponsora firmy only4kids!

Podczas trwania biegów w centrum imprezy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. Każde z dzieci będzie mogło się sprawdzić podczas stacji sportowych przygotowanych przez ZKPiG nr 13. Szkoła ta również przygotowała zimne napoje i przepyszne ciasta. Coś na ciepło będzie można zjeść dzięki Barowi Kalinka ! A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć.

Jak co roku atrakcyjne nagrody podczas konkursu! m.in. nagrody od only4kids – sponsora Biegów Młodzieżowych, wejściówki do JUMP CITY, MK Bowling, aparat fotograficzny, wejściówki do Loopy’s World, zniżki na zegarki Polar, odżywki od Sportowych Supli, bony do Lilu oraz MasuMasu i wiele innych.

Nowość to Klasyfikacja Szkół. Uczniowie szkoły podstawowej, która w klasyfikacji generalnej zdobędzie najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody !

Organizatorzy dali propozycję, by połączyć przyjemne z pożytecznym- pobiec i bawić się szczytnym celu. Razem z Fundacją Mam Marzenie powalczymy o spełnienie marzenia Marysi chorej na białaczkę, która marzy o wyjeździe do Disneylandu ! Każdy uczestnik będzie mógł przekazać chociażby „1 zł” na ten cel.

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.bieginadzielnicach.pl

Zapraszamy już dziś !

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

Trasa GP Zaspa Młyniec

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *