poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Wielki finał Plaży Open w Gdańsku

W najbliższy weekend odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Plaża Open. Najlepsze pary siatkarek i siatkarzy plażowych w Polsce zmierzą się na Letnim Stadionie PGE.

W turnieju kobiet zaprezentują się ponownie razem trzykrotne zwyciężczynie tegorocznych turniejów – Dorota Strąg z Katarzyną Kociołek. W zmaganiach weźmie udział również triumfatorka trzech ostatnich rozgrywek – Martyna Wardak. Zagra jednak tym razem z Aleksandrą Theis, a nie jak zazwyczaj z Joanną Wiatr. Po raz pierwszy w tym roku na Plaży Open zagra również Jagoda Gruszczyńska, która reprezentuje Polskę w rozgrywkach międzynarodowych.

Do rywalizacji na plaży Brzeźno w Gdańsku przystąpią również mężczyźni. O zwycięstwo zawalczy czołówka rankingu PZPS. Wśród zgłoszonych par są m.in. Jędrzej Brożyniak i Bartłomiej Dzikowicz, Dominik Witczak z Łukaszem Kaczmarkiem oraz Adam Parcej z Mateuszem Radojewskim. O pierwsze zwycięstwo w tym roku zagrają także świetnie prezentujący się ostatnimi czasy Bartłomiejowie – Kiernoz i Malec.

Zawodnicy i zawodniczki zawalczą nie tylko o zwycięstwo i cenne punkty do rankingu PZPS. W Gdańsku rozstrzygnie się również do kogo trafią nagrody dla najlepszej siatkarki i siatkarza tegorocznego cyklu, ufundowane przez sponsora głównego cyklu – SK Bank.

W dniach 8 – 10 sierpnia na kibiców siatkówki plażowej czeka ogrom emocji. Sezon dobiega końca, więc i stawka jest coraz większa. Należy więc spodziewać się sportowych emocji na wysokim poziomie oraz świetnej zabawy. Dla kibiców przygotowano również moc atrakcji i konkursów.

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *