wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Wyłudzanie i naruszenia nietykalności na Zaspie

Od wczoraj napływają do nas informacje od naszych Czytelników dotyczące nieprzyjemnych incydentów na Zaspie. Sprawa jest o tyle poważna, że dotyczy nie tylko wyłudzania pieniędzy pod jednym ze sklepów, ale także naruszania nietykalności.

Wczoraj, około godziny 20:00 otrzymaliśmy wiadomość od naszej Czytelniczki wraz ze zdjęciami dwóch mężczyzn, którzy wyłudzali pieniądze przed sklepem Lidl, a także zaczepiali kobiety. – Szczególnie jeden z nich, ten w krótkich spodniach, próbuje łapać za piersi i wypowiada się w sposób wręcz ordynarny – informuje Czytelniczka.

Po opublikowaniu na Facebooku zaspa24.pl zdjęć nadesłanych do redakcji wybuchła burza. Okazało się, że mężczyźni są znani mieszkańcom Zaspy. Okazuje się, że w piątek również dopuścili się naruszenia nietykalności innej mieszkanki dzielnicy próbując ją dotykać.

Sprawę zgłosiliśmy Straży Miejskiej w Gdańsku.

Jak informuje Miłosz Jurgielewicz informacje dotycząca wyłudzaczy przy ul. Hynka została przekazana do III referatu dzielnicowego. – Kierownik referatu omówi ten problem na odprawie ze strażnikami i dodatkowo porozmawia ze strażnikiem rejonowym, który odpowiada za ten rewir – mówi Jurgielewicz. Jeżeli strażnicy będą widzieć przejawy łamania prawa przez tych panów, będą reagować. Ponadto Straż Miejska w Gdańsku prosi, aby osoby które doznały naruszenia nietykalności cielesnej zgłaszały ten fakt Policji.
Prosimy również o zgłaszanie wszelkich incydentów z udziałem tych panów pod numerami 986 lub 997 – dodaje Miłosz Jurgielewicz.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

1 komentarz

  1. Agnieszka Wierzbicka

    Sprawa zgłoszona na V Komisariacie Policji u Dzielnicowego. Wszelkie przejawy naruszenia nietylkalnosci lub próby wyłudzenia proszę zgłaszać na nasz Komisariat Nr tel. dyżurnego: (58) 521-12-22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *