poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Wymiana ciosów na skrzyżowaniu

Czterech na jednego to delikatnie mówiąc niezbyt wyrównana potyczka. Nie obyło się również bez uwag na tle rasistowskim. Na szczęście w rejonie bójki przebywali funkcjonariusze z Referatu II, którzy błyskawicznie interweniowali.

Do zdarzenia doszło 2 listopada w rejonie skrzyżowania ulic: Łostowickiej i Armii Krajowej, które cieszyło się jeszcze większym niż zazwyczaj zainteresowaniem zmotoryzowanych ze względu na położony niedaleko cmentarz i przypadający wtedy Dzień Zaduszny. Około 14:10 funkcjonariusze straży miejskiej zauważyli bójkę, w której uczestniczyło 5 osób.

Na takie wybryki nie mogło być zgody, dlatego też mundurowi natychmiast udali się w miejsce zdarzenia i rozdzielili mężczyzn. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe oraz policję.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że poszkodowany jechał swoim autem równolegle z pojazdem pozostałych mężczyzn. Kolor skóry miał okazać się tak istotny, że w stronę poszkodowanego została skierowana cała masa inwektyw i słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Jednak to nie koniec – według osób, które były świadkami zajścia w momencie, gdy auta stały na czerwonym świetle mężczyzna został opluty, a następnie wywiązała się szarpanina.

źródło: Straż Miejska w Gdańsku

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *